Już 20 października rozpocznie się kolejna edycja wrocławskiego konwentu B.A.K.A.  Zapraszamy wszystkich serdecznie, aby spędzić wspólnie czas na prelekcjach, panelach dyskusyjnych, konkursach, warsztatach plastycznych czy turniejach. Nie zabraknie oczywiście różnego rodzaju gier planszowych, konsolowych czy muzycznych jak i skakania po matach. Miłośnicy azjatyckiej muzyki również znajdą coś dla siebie. Od tego tygodnia na różnych portalach ruszają konkursy, w których można wygrać dwudniowe wejściówki na imprezę – zapraszamy do brania udziału!

Serdecznie zapraszamy osoby chętne do pomocy przy tegorocznej edycji w roli helpera – prosimy zgłaszać się do 30 września korzystając z formularza zgłoszeniowego.

Osoby chętne do prowadzenia wszelkich punktów programu proszone są o przesłanie zgłoszeń do dnia 27 września korzystając z tego formularza.

Informujemy, iż również w tym roku nie są przewidziane rezerwacje i przedpłaty. Informacje dotyczące cen biletów jak i systemu zniżek zostaną podane na dwa tygodnie przed konwentem. Adres miejsca, w którym odbędzie się spotkanie opublikujemy w piątek, tydzień przed konwentem, czyli 12.10.2012. Jednocześnie przypominamy, iż nie ma możliwości przybycia na teren konwentu w piątek przed jego rozpoczęciem. Konwentowicze będą wpuszczani na teren od godziny 7:00 w sobotę, w dniu rozpoczęcia imprezy. Wszelkie zapytania prosimy kierować pod odpowiednie adresy mailowe, które widnieją na naszej stronie w zakładce kontakt.