Z przyczyn niezależnych od organizatorów konwent B.A.K.A. 2k12 zostaje przeniesiony na weekend 10-11 listopada 2012. Konwent odbędzie się w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym Nr 11 przy ul. Kamiennej 99 we Wrocławiu ? szkoła znana z tegorocznego Polconu oraz innych wcześniejszych konwentów. Przepraszamy serdecznie za wszelkie problemy związane ze zmianą daty!
Jednocześnie wydłużamy czas przesyłania zgłoszeń na Cosplay do 29 października. Przedłużamy również termin przesyłania zgłoszeń w konkursie AMV do 9.10.2012. Po skonsultowaniu terminu z prowadzącymi atrakcje, ramówka zostanie umieszczona na stronie konwentu. Informujemy również, iż wszystkie miejsca dla wystawców zostały zarezerwowane, a co za tym idzie nie ma możliwości rezerwacji miejsca na stoisko.
Po konwencie zapraszamy serdecznie na obchody święta 11 listopada na Wrocławskim rynku! Wprawdzie pewnie nie będzie tak gorąco jak w Warszawie (płonący wóz TVNu i zamieszki na ulicach) ale race i gaz łzawiący zapewne pozostawią niezapomniane wspomnienia po weekendzie spędzonym we Wrocławiu.