Jako, że Seven Days cieszył się bardzo dużym powodzeniem, postanowiliśmy sięgnąć po kolejny tytuł Rihito Takarai (a właściwie dwa powiązane ze sobą). Nasza zapowiedź nr 2 to:

Hana no Mizo Shiru:

– gatunek: dramat, okruchy życia, yaoi
– ilość tomów: 3 (zakończone)
– polska premiera: luty 2015
– format: 13,0 x 18,2 cm
– okładka: miękka ze skrzydełkami
– cena: 22,90 zł.

Youichi Arikawa prowadzi poukładane, studenckie życie. Spotyka się z uroczą dziewczyną, ma kilku bliskich znajomych, a nauka przychodzi mu z łatwością. Jedyne, co mu tak naprawdę doskwiera, to słaby wzrok i problemy z soczewkami. Pewnego razu śni o naszyjniku w kształcie kwiatu i o kimś, kto nosi imię Misaki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby sen nie powtarzał się prawie każdej nocy. Mało tego! Yaouichi coraz mocniej przywiązuje się do osoby ze snu. Nie zna nikogo o tym imieniu, lecz kiedy tylko dowiaduje się, że na wydziale rolniczym studiuje pewien Misaki, postanawia go odnaleźć. Musi dowiedzieć się, czy ów chłopak i Misaki ze snu to jedna i ta sama osoba.

Zgodnie z zapowiedzią tomik bonusowy:

Hana no Miyako de:

– gatunek: dramat, okruchy życia, yaoi
– ilość tomów: 1 (zakończone)
– polska premiera: sierpień 2015 (po wydaniu wszystkich tomów Hana no Mizo Shiru)
– format: 13,0 x 18,2 cm
– okładka: miękka ze skrzydełkami
– cena: 22,90 zł.

Lata 60 XX wieku. Motoharu Tsujimura i Akira Hazumi przyjaźnią się od dziecka, każdą wolną chwilę spędzają razem. Jednak Motoharu w pewnym momencie odkrywa, że to, co czuje do Akiry, wykracza poza ramy przyjaźni. Szczerze wyznaje Akirze swoją miłość, ale zostaje odrzucony. Przyjaciel odsuwa się od niego, zaś Motoharu topi smutki w alkoholu, w towarzystwie gejsz. Tymczasem obaj rozpoczynają studia na tej samej uczelni i nie ma możliwości, żeby się nie spotykali. Pewnego dnia Akira proponuje wspólny powrót do domu, a kiedy atmosfera nieco się rozluźnia, nieśmiało całuje Motoharu…

Hana no Mizo Shiru #1Hana no Mizo Shiru #2Hana no Mizo Shiru #3
Hana no Miyako de