Yoneda Kou ma w Polsce dużą grupę fanów, także wśród zespołu redakcyjnego Kotori. Dlatego tylko kwestią czasu było ogłoszenie, że wydamy jej kolejny tytuł, „NightS”.

Garść informacji dotycząca tej mangi:

– gatunek: kryminał, okruchy życia, romans, yaoi
– ilość tomów: 1 (zakończona)
– polska premiera: pierwszy kwartał 2015 r.
– format: 13,0 x 18,2 cm
– okładka: miękka ze skrzydełkami
– cena: 22,90 zł.

„NightS” – Karashima Masato współpracuje z grupami przestępczymi. Głównie zajmuje się przemytem narkotyków. Podczas jednej z transakcji poznaje Masakiego, przystojniaka, który zleca mu przewiezienie kokainy dla chińskiego gangu Tian Lang. Masato podejrzewa go o powiązania z yakuzą i próbuje dociec, czy to prawda.

„Reply” – Seki pracuje w jednym z warsztatów samochodowych, zaś Takami zajmuje się sprzedażą aut. Mimo że działają w tej samej firmie, nie mieli okazji poznać się bliżej. Pewnego wieczora w wyniku zbiegu okoliczności Seki pomaga Takamiemu w odholowaniu samochodu klientki. Od tamtego dnia zaczynają spędzać ze sobą sporo czasu. Poważny Takami coraz częściej się uśmiecha, a Seki coraz mocniej pragnie oglądać ten uśmiech…

 „Kanjou spectrum” – Nakaya cieszy się dużą popularnością wśród rówieśników. Ma powodzenie nie tylko u dziewcząt, lecz również wśród chłopców. Kugou, jego serdeczny przyjaciel, zaintrygowany zachowaniem jednego z uczniów, postanawia pomóc mu w zbliżeniu się do Nakayi.

Przedsprzedaż planujemy rozpocząć w październiku.