Drodzy Czytelnicy, wiemy jak bardzo się niecierpliwicie więc napiszemy kilka słów dotyczących naszych najbliższych planów wydawniczych.

W lutym wydamy książkę autorstwa Katarzyny „Eo” Lisowskiej pod tytułem „Lalkarz: Odrzucenie”. Niektórzy z Was zapewne znają twórczość Eo. Pod szyldem Omikami zostało wydane jej opowiadanie „Lalkarz”, za które zdobyła nagrodę wydawnictwa, a w „Opowiadaniach Kotori” mogliście przeczytać „Wilka w owczym stadzie”. Eo obraca się w uniwersum fantasy, niezwykle plastycznym i absolutnie wciągającym. Okładkę jej książki zdobić będzie grafika wspaniałej rysowniczki Aleksandry Zapotocznej (poniżej przedsmak tego, co Was czeka). Do końca tygodnia przedstawimy Wam okładkę oraz fragment książki.

W marcu wyjdzie drugi tom „Opowiadań Kotori”. Oprócz niezwykłych tekstów znajdziecie tam… a co Wam będziemy pisać. Jak poprzednim razem nasza niezastąpiona Sasanka sprawi, że serca zabiją Wam mocniej i będziecie fapać, fapać i… fapać. A to nie wszystko 🙂 Więcej napiszemy prezentując okładkę tomu II.

I sprawa, która interesuje Was pewnie najbardziej, czyli komiksy. Prowadzimy rozmowy w sprawie sześciu tytułów. Najbliższa domknięcia jest seria yaoi (dla ciekawskich, liczy więcej niż dwa tomy i jest tytułem zakończonym). Mamy nadzieję, że w ciągu najbliższego miesiąca, będziemy mogli ogłosić tytuł tego cuda. Ponadto prowadzimy rozmowy w sprawie: dwutomówki shonen-ai, jednotomowej mangi yuri, jednotomowego horroru, wielotomowego horroru z elementami komedii oraz drugiej wielotomówki yaoi. W zależności od wyników rozmów, nasze plany mogą ulec zmianie.