Drodzy Czytelnicy,

z ogromną przyjemnością przedstawiamy Wam okładkę naszej nowej książki „Lalkarz: Odrzucenie” autorstwa Katarzyny Lisowskiej. Autorką grafiki do okładki jest Aleksandra Zapotoczna. Książka ukaże się w drugiej połowie lutego. Przedsprzedaż rozpoczniemy w środę, 30-go stycznia, w naszym sklepie MangaStore.pl.

Opis:

Nigdy nie ufaj Lalkarzom

W którym miejscu znajduje się granica człowieczeństwa? Kto ma prawo, aby o niej decydować? Reza starał się żyć w zgodzie z przyjętymi przez ludzi zasadami. Dla wielu był wypaczoną, niebezpieczną kreaturą. Obiektem drwin, szyderstw i jawnej wrogości. Gorzki smak zawodu, samotność oraz lęk przyczyniły się do poznania drogi, przed którą chciała ochronić go stara znachorka. Słysząc słodki głos pradawnej siły, krocząc ścieżką znaną tylko dzikiemu ludowi reptilianów, Reza wpada w sidła, które zastawiła na niego jego prawdziwa natura.
Znacznie dalej, wysoko w chmurach, ponure nastroje nie opuszczają mieszkańców Wyspy w Przestworzach. Lordowie Ognia są sfrustrowani wzrastającą liczbą uprowadzanych kobiet. Wiedzą, że przyczyna zrodziła się gdzieś na powierzchni. Nie otrzymawszy wsparcia, decydują się na desperacki czyn – zwrócenie się z prośbą do ich patrona, Złego Oka. Czy jednak lekkomyślność ifrytów zaprowadzi na świecie nowy porządek, czy ich decyzja stanie się pretekstem do rozpoczęcia potwornej wojny?
Chaos zdaje się nie dotyczyć Rezy pochłoniętego wewnętrzną przemianą. Kim tak naprawdę jest? Jaki ma powód, aby istnieć? Jakie będą konsekwencje zlekceważenia ważnego ostrzeżenia?
Oto teatr marionetek… a w nim – Czarny Dżin.

Format: 12,5 x 19,5 cm
Ilość stron: 346
Gatunek: fantasy, boys love

Wraz z książką będzie można kupić plakaty w formacie A3 przedstawiające głównych bohaterów powieści: Czarnego Dżina – Sagę, oraz Rezę – mieszańca poszukującego własnych granic człowieczeństwa.