Od dłuższego czasu zasypywaliście nas pytaniami, kiedy wydamy kolejny tytuł od Inio Asano. Postanowiliśmy więc coś z tym zrobić i nie trzymać Was dłużej w niepewności. Dlatego już w październiku dostaniecie w swoje ręce „Dead Dead Demon’s Dededede Destruction”, niesamowitą opowieść o tym, jak zwykłe można wieść życie w niezwykłej rzeczywistości i czy obecność kosmitów ma na nie jakikolwiek wpływ. 🔥

Wszystkich tych, którzy znają tytuły mistrza Asano i jego jedyny w swoim rodzaju sposób prowadzenia fabuły, na pewno nie musimy namawiać do zakupu tego komiksu. Pozostałych zachęcamy do zapoznania się z opisem.

Manga zostanie wydana w formacie dwa w jednym, do wyboru w miękkiej lub w twardej oprawie.

👉 Oprawa twarda: http://mangastore.pl/dead-dead-demons-dededede…

👉 Oprawa miękka: http://mangastore.pl/dead-dead-demons-dededede…

❗ I jeszcze kilka ważnych informacji. ❗

1⃣ Wersja w twardej oprawie będzie dostępna w nakładzie 500 sztuk. Nie przewidujemy dodruków! Jeśli preroderów sprzeda się mniej niż przewidziany nakład, to do regularnej sprzedaży w naszym sklepiku trafi 500 sztuk minus preordery. Jeśli preorderów sprzeda się więcej niż 500, to po premierze wydanie nie będzie już dostępne.

W przypadku większego zainteresowania tytułem sprzedaż preorderów zostanie zamknięta wcześniej (będziemy o tym zawczasu informować na naszych mediach społecznościowych) i wydrukujemy ich tyle, ile zostało zamówione w przedsprzedaży.

2⃣ Tomiki w miękkiej oprawie będą po premierze dostępne w innych sklepach z komiksami, ale nie w salonach Empik. Będziecie mogli je zamówić jednak przez empik.com.

3⃣ Tomiki w twardej oprawie będą dostępne wyłącznie w mangastore.pl, zgodnie z tym, co napisaliśmy w punkcie pierwszym.

4⃣ Tomiki w twardej oprawie, które zostaną zakupione w przedsprzedaży, mają wliczony w cenę koszt dostawy.

5⃣ Przypominamy, że połączenie preorderu z innymi tytułami powoduje wstrzymanie realizacji całego zamówienia do czasu premiery. Jeżeli zależy Wam na szybkiej wysyłce, zamawiajcie preordery osobno.

——————————–

• format: 145 x 205 mm (powiększony)

• okładka: twarda lub miękka z obwolutą

• cena okładkowa: 74,90 (okładka twarda), 64,90 (okładka miękka)

• liczba tomów: 6 (wydanie 2 w 1)

• przekład: Tomasz Molski

• premiera: październik 2022

Tego dnia wszystko się zmieniło, a jednocześnie nie zmieniło się nic.
Przed trzema laty nad Tokio zawisł ogromny statek kosmitów, rozniecając płomień konfliktu, który pochłonął setki tysięcy istnień. Mimo wielu prób nie udało się określić celu, jaki przyświecał najeźdźcom, a wraz z upływem czasu ich pojazd stał się elementem krajobrazu miasta.
Choć sytuacja wydaje się mocno nietypowa, życie uczniów jednego z tokijskich liceów toczy się zwykłym trybem, a młodzi ludzie zajęci są codziennymi problemami takimi jak szkoła, pierwsza miłość i odkrywanie, na czym polega dorosłość.
Kup w mangastore.pl