Drodzy Czytelnicy, chcielibyśmy zaprezentować Wam okładkę czwartego tomu komiksu „Złamane skrzydła„. Jak już wcześniej zapowiadaliśmy ten tom będzie sprzedawany razem z bookletem oraz… specjalnie dla Was, dodatek w postaci pocztówki z autografem Yonedy Kou, jednej z najlepszych autorek gatunku BL. Uprzedzając pytania… Złożyliśmy już ofertę na tom piąty ale podejrzewamy, że nie dostaniemy jej wcześniej niż po wakacjach. Na licencję na tom trzeci i czwarty czekaliśmy równie długo.

Tomik możecie już kupić w naszym sklepie Mangastore. A przed samymi świętami w salonach sieci Empik pojawią się wszystkie tomy mangi „Złamane skrzydła”.

 

Załamane skrzydła #4 – okładka

 

Załamane skrzydła #4 – booklet

 

Załamane skrzydła #4 – pocztówka

 


Młodszy szef grupy Shinsei, Yashiro, mimo że jest powszechnie uważany za człowieka rozwiązłego, kieruje się jedną zasadą – nie tyka swoich podwładnych. Ale w wyniku wielu dramatycznych i niebezpiecznych zdarzeń jego relacje z ochroniarzem Doumekim ulegają dużym zmianom.
Początkowa fascynacja cierpiącym na impotencję mężczyzną z czasem przeradza się w coś więcej. I kiedy Yashiro zaczyna zdawać sobie z tego sprawę, odkrywa również pewien fakt…