Przedstawiamy Wam okładkę naszej najnowszej książki „Rafael Bielecki – Pół roku bez wyroku”. Książka będzie miała swoją premierę na konwencie Niucon, na który, oczywiście, serdecznie zapraszamy. Będziecie tam mogli spotkać autorkę, czyli Anikę Stasińską.

Książkę wydamy w formacie 12,5 cm x 19,0 cm. Tomiszcze liczy sobie całe 496 stron, na które składa się 41 wpisów. Każdy wpis ma własną ilustrację autorstwa Kasi Nowińskiej, która jest również autorką ilustracji na okładce.

W dniu dzisiejszym rozpoczniemy przedsprzedaż w naszym sklepie MangaStore. W trakcie trwania przedsprzedaży książkę nabędziecie z 25% rabatem (22,40 zł).  Przedsprzedaż potrwa do 7 sierpnia. Po 11 sierpnia książka będzie dostępna w zaprzyjaźnionych z nami księgarniach. Pełną listę księgarni znajdziecie w zakładce Nasze Wydania.

Mamy dla Was także konkurs, w którym do wygrania będą trzy książki „Rafael Bielecki – Pół roku bez wyroku” wraz z dedykacją i podpisem autorki. Wystarczy polubić nas facebookowy profil i udostępnić informację o okładce. Konkurs potrwa do 31 lipca. Zwycięzców ogłosimy 01 sierpnia. Do dzieła! 🙂