Korzystając z zaproszenia koreańskich wydawców w sierpniu tego roku przez pięć dni gościliśmy w Seulu. Podczas jednej z rozmów biznesowych dostaliśmy propozycję wydania znanej i lubianej (również w Polsce) serii boys love „Totally captivated”. Mamy nadzieję, że wszystkim fanom tego tytułu zrobiliśmy dzień tą wiadomością.

totally16

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Przekonał się o tym Ewon, który za jej sprawą popadł w prawdziwe tarapaty. W wyniku kilku nieprzemyślanych posunięć stał się nie tylko chłopcem na posyłki w mafii, ale również chłopcem do bicia dla mafijnego bossa. Czy wyjdzie z tego żywy?

Totally captivated
autor: YOO Ha jin
ilość tomów: 6
planowany termin wydania: luty 2016
komedia, dramat, akcja, romans, BL


 

Jednocześnie informujemy, że mamy już licencję na trzeci tom serii „Złamane skrzydła” Yonedy Kou. Polską premierę przewidujemy na początek przyszłego roku.

saezuru_3kŚledztwo w sprawie zamachu na Yashiro nabiera tempa. Nanahara dokonuje zaskakującego odkrycia, które kieruje podejrzenia na zupełnie nowe tory. Tymczasem Doumeki postanawia posunąć się o krok dalej w relacji z szefem. Yashiro nie jest człowiekiem, którego łatwo można zaskoczyć, lecz tym razem czuje się całkowicie zbity z tropu zachowaniem swojego podwładnego.

Złamane skrzydła #3
autor: Yoneda Kou
wydawca: Taiyoh Tosho
dramat, psychologiczny, okruchy życia, romans, BL

 

 

 

 

 


 

Otrzymaliśmy również licencję na „Soredemo, Yasashii Koi o Suru” – spin-off do „Labiryntu uczuć” Yonedy Kou. Wydanie tego tytułu również pojawi się na początku przyszłego roku.

soredemo_kLęk przed wyznaniem swoich uczuć może człowieka skutecznie sparaliżować. Tym bardziej jeśli jest się zakochanym w koledze z pracy, który wykazuje podejrzanie duże zainteresowanie innym kolegą z pracy.
Deguchi z rosnącym niepokojem obserwuje jak Onoda, mężczyzna, do którego wyrywa mu się serce, coraz więcej uwagi poświęca nowemu pracownikowi, Shimie. Czy ta nagła ciekawość wynika z faktu, że Shima jest gejem? Czy może Onoda zmienił upodobania i teraz zaczęli mu się podobać mężczyźni?

Soredemo, Yasashii Koi o Suru
autor: Yoneda Kou
ilość tomów: 1
rok wydania: 2008
wydawca: Taiyoh Tosho
komedia, dramat, okruchy życia, romans, BL