W dniu naszych urodzin mamy dla Was ogłoszenie, o którym przez lata myśleliśmy, że nigdy nie nastąpi. Staraliśmy się o ten tytuł ponad dekadę, wymienialiśmy z Japonią tysiące maili i rozmawialiśmy przy każdym spotkaniu na żywo. Ale w końcu z wielką dumą i ogromną radością możemy to powiedzieć – dostaliśmy “Nanę” Ai Yazawy! 😍

Manga zostanie wydana w formacie 2 w 1, w oprawie twardej oraz miękkiej 🙂 Pamiętajcie jednak, że seria nie jest zakończona. Od 2009 roku ma status zawieszonej. Uprzedzając Wasze pytania – nie mamy żadnej wiedzy na temat powrotu autorki do pracy nad komiksem. Dlatego ostatni tom będzie tomem pojedynczym, chyba że do czasu jego wydania Ai Yazawa postanowi mangę dokończyć. W takim wypadku jeszcze raz przedyskutujemy z japońskim wydawcą format ostatnich tomów.

nana zapowiedz

Preordery można już zamawiać w naszym sklepie:
🎵 Oprawa twarda
🎵 Oprawa miękka

❗ I jeszcze kilka ważnych informacji ❗

🔹 Wersja w twardej oprawie będzie dostępna w nakładzie 500 sztuk wyłącznie w naszym sklepie mangastore.pl. Nie przewidujemy dodruków! Jeśli preroderów sprzeda się mniej niż przewidziany nakład, do regularnej sprzedaży trafi 500 sztuk minus preordery. Jeśli preorderów sprzeda się więcej niż 500, po premierze twarda oprawa nie będzie już dostępna. W przypadku większego zainteresowania tytułem sprzedaż preorderów zostanie zamknięta wcześniej (będziemy o tym zawczasu informować w mediach społecznościowych) i wydrukujemy tyle tomików, ile zostało zamówione w przedsprzedaży.

🔸 Tomy w miękkiej oprawie po premierze pojawią się również w innych sklepach z komiksami, ale nie fizycznie w salonach Empik. Będziecie jednak mogli je zamówić poprzez empik.com.

🔹 Tomy w twardej oprawie zakupione w przedsprzedaży mają wliczony w cenę koszt dostawy.

🔸 Przypominamy, że połączenie preorderu z innymi tytułami powoduje wstrzymanie realizacji całego zamówienia do czasu premiery. Jeżeli zależy Wam na szybkiej wysyłce, zamawiajcie preordery osobno.

——————-

• autor: Ai Yazawa

• liczba tomów: 11 (seria zawieszona)

• format: 145 x 205 mm (powiększony)

• okładka: twarda lub miękka z obwolutą

• gatunek: josei, dramat, okruchy życia

• cena okładkowa: 74,90 zł (oprawa twarda), 64,90 zł (oprawa miękka)

• przekład: Anna Piechowiak

• premiera: tom 1 – czerwiec 2023 (Pyrkon), tom 2 – sierpień 2023, tom 3 i kolejne – co 3 miesiące

Dwie dziewczyny, których nie łączy nic poza imieniem, rozpoczynają w Tokio nowy rozdział swojego życia. Nana Komatsu ma za sobą niekończącą się historię nieszczęśliwych miłości, a cały jej świat kręci się wokół chłopaków: byłych, aktualnych i przyszłych. Przeprowadza się do wielkiego miasta, by wreszcie wziąć los we własne ręce. Nana Osaki to charyzmatyczna i pewna siebie wokalistka punkowego zespołu z niewielkiego miasteczka. W dniu dwudziestych urodzin kupuje sobie w prezencie bilet do Tokio w jedną stronę, aby spełnić największe marzenie – zostać prawdziwą gwiazdą rocka. Obie wyruszają w drogę tego samego dnia i zupełnym przypadkiem spotykają się w pociągu. Niedługo potem los – lub kolejny przypadek – sprawia, że te dwie dziewczyny o kompletnie odmiennych charakterach i z całkiem różnych środowisk lądują w tym samym mieszkaniu.