Wiemy, jak bardzo podoba Wam się wydawana przez nas seria Given, dlatego w oczekiwaniu na nowy tom mamy dla Was małą niespodziankę. Już w grudniu wydamy jednotomowe shounen-ai spod ręki Kizu Natsuki, autorki Givena.
Przed Wami Links – opowieść o tym, że kochankowie nie zawsze darzą się uczuciem, miłość i nienawiść wzajemnie się nie wykluczają, a granica pomiędzy przyjaźnią i miłością często jest niejasna. Oto historia o czterech parach połączonych ze sobą na więcej niż jeden sposób.
Szczegóły wydania:

• format: 130 x 182 mm
• okładka: miękka ze skrzydełkami
• gatunek: shounen-ai
• cena okładkowa: 24,90 zł
• liczba tomów: 1
• przekład: Anna Piechowiak

Kolekcja opowieści łączących cztery pary „nie do końca kochanków”.

Sekiya x ShibataSekiya, radiowy DJ z problemami komunikacyjnymi, próbuje zdobyć serce niezwykle przyjaznego Shibaty. Trudno mu jednak zrobić użytek ze swojego pięknego głosu, kiedy nie potrafi ubrać swoich uczuć w słowa.

Kameda x OgikawaPoznali się przez bezdomnego kota. Razem piją, jedzą, rozpieszczają zwierzątko… I choć mijają kolejne leniwe dni, przyjemna relacja nie zamienia się w miłość.

Yahiko x Akiha x pewien mężczyznaWłaściciel kawiarni, Akiha, od pewnego czasu spotyka się z Yahiko. Dla Akihy to tylko seks, dla Yahiko – coś znacznie więcej.

Sado x NakajouMimo ciągłych kłótni sprawiają wrażenie dobranej pary. Nakajou z rezygnacją stwierdza, że Sado tak naprawdę nigdy nie będzie należał do niego, lecz chcąc nie chcąc zostaje przy nim.


Kup w mangastore.pl20.90