Znacie go pewnie z uwielbianej przez wielu netflixowej adaptacji, a już we wrześniu będziecie mieli okazję się przekonać, jak wygląda oryginał. Przed Wami “Devilman” autorstwa Go Nagaia – klasyk, którego mamy nadzieję nikomu nie trzeba przedstawiać 😉

Nasze wydanie składać się będzie z 2 tomów, każdy po około 650 stron, do wyboru w miękkiej lub twardej oprawie. Możecie je już zamawiać w naszym sklepiku.

I jeszcze kilka ważnych informacji!

1. Wersja w twardej oprawie będzie drukowana w nakładzie 500 sztuk. Nie przewidujemy dodruku! Jeśli preorderów sprzeda się więcej niż 500, to po premierze wydanie nie będzie już dostępne (przygotujemy ilość zakupioną w przedsprzedaży). Jeśli sprzeda się mniej, to do regularnej sprzedaży w naszym sklepiku trafi 500 sztuk minus preordery.

2. Tomiki w miękkiej oprawie będą po premierze dostępne w innych sklepach z komiksami, ale nie w salonach Empik. Będziecie mogli je zamówić jednak przez empik.com. 

3. Tomiki w twardej oprawie będą dostępne tylko i wyłącznie w mangastore.pl, zgodnie z tym, co napisaliśmy w punkcie pierwszym. 

4. Tomiki zakupione w naszym sklepie w przedsprzedaży mają wliczoną w cenę dostawę przesyłką kurierską (Poczta Polska Kurier 48).

——————————–

  • autor: Go Nagai
  • liczba tomów: 2 (wydanie 2 w 1, około 650 stron)
  • format: 145 x 205 mm, miękka i twarda oprawa
  • gatunek: shounen, siły nadprzyrodzone, akcja, horror
  • cena wydania w oprawie miękkiej: 64,90 zł
  • cena wydania w oprawie twardej: 74,90 zł
  • przekład: Tomasz Molski
  • premiera: wrzesień 2021

Po tysiącach lat spędzonych w wiecznej zmarzlinie pradawna demoniczna horda powraca na Ziemię, by siać chaos i zniszczenie. Jedyną nadzieją ludzkości w nierównej walce z siłami zła jest związać się z demonem i wykorzystać zdobytą w ten sposób moc przeciwko najeźdźcom. Lecz jedynie ktoś o czystym sercu może tego dokonać, zachowując jednocześnie swoje człowieczeństwo. Niepozorny mężczyzna, Akira Fudo, w pojedynkę stawi czoła straszliwej armii jako Devilman – istota o niewinnej ludzkiej duszy i straszliwej demonicznej potędze.

Kup w mangastore