Piszesz, rysujesz, malujesz – jednym słowem tworzysz i chcesz zaistnieć – zgłoś się do nas. Jesteśmy otwarci na wszelkie przejawy pasji i radosnej twórczości własnej, dla której inspiracją była tematyka boys love. Być może to właśnie Twoje opowiadanie znajdzie się w Opowiadaniach Kotori, być może to Twoja powieść ukaże się drukiem, albo razem wydamy komiks jakiego świat nie widział? Marzy nam się wydać pierwszy polski komiks yaoi – są chętni?

Nie chcemy Was ograniczać, ale jeśli myślicie o współpracy z nami, Wasze prace muszą być w pełni autorskie, czyli takie, do których macie wyłączne prawa. Nie mogą być też nigdzie wcześniej publikowane. Nie ma znaczenia objętość prac czy technika ich wykonania.

 


 

Trwa czwarty cykl konkursu Opowiadania Kotori. Termin zakończenia: 30 września 2015r.

Zasady przyjmowania prac do Opowiadań Kotori

1. Dopuszczalny format plików tekstowych: .doc, .docx, .odt i .rtf
2. Objętość: do 30 stron formatu A4, czcionka 12
3. Tematyka: boys love
4. Pracę należy opatrzyć tytułem oraz nazwiskiem/pseudonimem autora.
5. Praca musi być ukończona (informacje w mailu, że praca nie jest jeszcze skończona dyskwalifikują ją z miejsca).
6. Praca nie może być wcześniej publikowana.
7. Prace należy wysyłać na adres: wspolpraca@kotori.pl, podając w tytule: Opowiadania Kotori.
8. Ilość nadesłanych prac: dowolna
9. Nie przyjmujemy fanfików

Praca musi być autorska, czyli osoba, która ją do nas wysyła oświadcza, że jest jej autorem. Praca może zawierać grafiki bądź autora, bądź innej osoby, z tym, że w przypadku zakwalifikowania do druku, autor grafik musi wyrazić zgodę na ich użycie. W przypadku zakwalifikowania pracy autora niepełnoletniego, umowę o zrzeczenie się majątkowych praw autorskich będzie musiał podpisać jego opiekun prawny.

Niech nie ogranicza Was wyobraźnia! Pamiętajcie tylko, że nie opublikujemy prac przedstawiających pedofilię w pozytywnym świetle (wyjątkiem są np. traumatyczne przeżycia bohatera w dzieciństwie).

Zakwalifikowane prace po korekcie zostaną przedstawione autorowi do akceptacji.

Autorzy prac, które znajdą się w książce, zostaną obdarowani tomikiem, będą mieli możliwość nabycia 10 egzemplarzy książki z 60% rabatem oraz zyskają uznanie i wdzięczność czytelników, a z naszej strony będą mogli liczyć na stałą współpracę! Kto wie, może w przyszłości właśnie od Ciebie kupimy prawa do tytułu powieści BL?