Rafael Bielecki
Recenzje i opinie:

Rafael Bielecki – Pół roku bez wyroku

Autor: Anika Stasińska
Wydawca polski: Kotori
Wydanie polskie: sierpień 2013
Język: polski
Format: 12,5 x 19,0
Liczba stron: 496
Okładka: miękka
Rodzaj: książka
Gatunek: parodia, boys love
ISBN: 978-83-63650-17-9
Cena okładkowa: 29.90zł
Rafael Bielecki – Człowiek-demolka, Jaś Fasola w mentalnej postaci, ale o nieco lepszym imidżu. Wygląd – zdecydowanie zakazany. Brak tylko jakiegoś podejrzanego sznytu na facjacie. Oto kwintesencja polskiego szesnastolatka wepchniętego siłą w coś, czego nigdy nie chciał.
Bielecki w Hogparcie – gdzie dyrektor chodzi w serze, ludzie wywijają badylami, oczekując cudów tudzież deszczu meteorytów, miejscowe gangi popijają wódę w zakazanych dzielnicach wsi zabitej dechami (Hogsfeed wita, tutaj pudle prowadzą kawiarnie dla kucyków Pony), a trzy osoby skutecznie terroryzują całą budę – to katastrofa gwarantowana.
Jakby tego było mało, Bielecki popada w konflikt sam ze sobą, kiedy stwierdza, że jeden z panów, ten najbardziej agresywny, zaczyna mu się podobać BARDZIEJ, niżby sobie tego życzył.
Jak to się skończy? Czy to w ogóle ma zamiar się skończyć? Czy nastąpi hepi ęd? Czy niedźwiedzie polarne czują się samotnie? Czy autorka powinna jeść schabowe na obiad?!Czytelniku, jeżeli dotarłeś do tego miejsca – mała rada: jeśli cenisz sobie normalność, nie lubisz latającego mięsa, nie znasz się na pastiszu i absurdzie – sięgnij po walerianę i poczytaj „Lalkę” Prusa. „Bielecki…” nie jest dla Ciebie.

Recenzje i opinie:

Rafael Bielecki – Pół sensu bezsensu

Autor: Anika Stasińska
Wydawca polski: Kotori
Wydanie polskie: kwiecień 2015
Język: polski
Format: 12,5 x 19,0
Liczba stron: 362
Okładka: miękka
Rodzaj: książka
Gatunek: parodia, boys love
ISBN: 978-83-63650-52-0
Cena okładkowa: 29.90zł

Kto by pomyślał, że da się przetrwać pół roku w budzie dla świrów z różdżkami? Rafael Bielecki przetrwał. Po drodze dorobił się wrzodów żołądka i wypadających włosów ze stresu, ale czelendż odhaczony i ma się co wpisać do CV. Kolejne pół roku wydaje się być bułką z masłem, ale nikt nie uprzedził, że bułka jest z betonu a masło… lepiej nie pytać.

W nowym półroczu naczelny Jaś Fasola Slytegrinu przeżyje jeszcze więcej chorych akcji, które będzie próbował pojąć swoim małym mózgiem. Piekielność wypełznie ze wszystkich stron, pojawią się podejrzane sytułejszyn rodem z horroru, a na koniec spadnie deszcz meteorytów i świat zostanie pochłonięty przez ciemność.

Czytelniku, zostałeś ostrzyżo… tfu, ostrzeżony! Bój się każdego kolejnego słowa! W świetlistej smudze nadciąga kolejna dawka kochania inaczej w rytmie disco, które może wszystko!