NightS
Recenzje i opinie:

NightS

Tytuł oryginalny: NightS
Rysunek: YONEDA Kou
Scenariusz: YONEDA Kou
Wydawca polski: Kotori
Wydanie polskie: maj 2015
Wydawca oryginału: Libre Shuppan
Wydawane oryginalnie od: 2008
Język: polski
Format: 13,0 x 18,2
Liczba stron: 244
Okładka: miękka ze skrzydełkami
Rodzaj: manga
Gatunek: komedia, dramat, romans, okruchy życia, yaoi
Ograniczenia wiekowe: +18
ISBN: 978-83-63650-53-7
Cena okładkowa: 22.90zł
„NightS”: Masato Karashima jest przemytnikiem. Pracuje na zlecenie grup przestępczych zajmujących się handlem bronią i narkotykami. Podczas jednej z transakcji poznaje Masakiego Hozumi, człowieka, który wzbudza w nim niepokój, ale również wielką ciekawość. Próbując odkryć, kim jest Hozumi, Karashima odkrywa, że coraz bardziej zależy mu na tej znajomości. Jak zareaguje, kiedy dowie się prawdy?

„Reply”: Seki pracuje w warsztacie samochodowym, zaś Takami zajmuje się sprzedażą aut. Mimo że działają w tej samej firmie, nie mieli okazji poznać się bliżej. Pewnego wieczora  Seki pomaga Takamiemu w odholowaniu samochodu klientki. Od tamtego dnia zaczynają spędzać ze sobą sporo czasu. Poważny Takami coraz częściej się uśmiecha, a Seki coraz bardziej pragnie oglądać ten uśmiech…

„Spektrum uczuć”: Nakaya cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród dziewcząt. Szczególnie jeden z uczniów wydaje się podatny na jego urok.  Kugou, przyjaciel Nakayi, postanawia pomóc chłopakowi zbliżyć się do obiektu jego westchnień. Nieprzewidziane komplikacje sprawią, że pomyślność całego planu zawiśnie na włosku.