Kochani, dostaliśmy właśnie informację, od Miohi w sprawie konwentu LOVE 4. My się tam wybieramy 🙂

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję walentynkowego konwentu grupy MiOhi. Już po raz czwarty najbardziej miłosny konwent zagości w Stolicy Dolnego Śląska – tylko tym razem w marcu.
Love w odsłonie drugiego japońskiego święta zakochanych, Białego Dnia! Kiedy na całym świecie, 14 lutego zakochani wymieniają się upominkami i spędzają romantyczne chwile, w Kraju Kwitnącej Wiśni świętuje tylko piękniejsza połowa mieszkańców, obsypując swoich  partnerów i kolegów słodkościami. Po miesiącu sytuacja się odwraca, panowie odwdzięczają się za walentynkowe łakocie ciasteczkami, białą czekoladą lub biżuterią.
Zatem spodziewajcie się konwentu pełnego słodyczy i miłości, gdzie wschodnia kultura przeplatać się będzie z naszymi walentynkowymi zwyczajami, a wszystko wzbogacą godziny konkursów, warsztatów i paneli. Tradycyjnie na Love odbędą się eliminacje do londyńskich finałów EuroCosplay, gdzie utalentowani Cosplayerzy z całej Europy zmierzą się o tytuł najlepszego. Dodatkowo nie zabraknie różnorodnych pokazów,
gier muzycznych, konsolowych, logicznych, turniejów oraz mnóstwa dobrej zabawy.

Już teraz można zgłaszać atrakcje oraz chęć pomocy przy konwencie w roli Helpera. Zachęcamy również do zrobienia rezerwacji gdyż ilość biletów jest ograniczona. Nie może Was zabraknąć na najgorętszym konwencie w roku!

Poniżej najważniejsze daty konwentowe:
14.02. – początek przedsprzedaży biletów, przyjmowania atrakcji i zgłoszeń helperów
16.02. – początek przyjmowania zgłoszeń wystawców
22.02. – rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń na Cosplay i EuroCosplay
24.02. – zakończenie przyjmowania atrakcji i zgłoszeń helperów
01.03. – zakończenie przyjmowania zgłoszeń na Cosplay i EuroCosplay, zakończenie przyjmowania zgłoszeń wystawców
03.03. – zakończenie przedsprzedaży biletów