Dzisiaj mamy przyjemność zapowiedzieć Wam dwa tytuły, oba z gatunku yaoi (a jakżeby inaczej, przecież to efekt ankiety BL). Tym razem znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy lekkich i zabawnych historii, jak i tytułów poważniejszych.

 

Miejsce 9 w naszej ankiecie zajęła dwutomówka autorstwa Kano Miyamoto:

Nemureru Tsuki

zap_nemureru1 zap_nemureru2

Kilka informacji o wydaniu:

– format: 130 x 182 mm
– okładka: ze skrzydełkami
– cena okładkowa: 22,90

Premiera pierwszego tomu przewidziana jest na luty 2016 r.

 

 

 

 

 

 

Akihiko odwiedza rodzinny dom swego zmarłego ojca. Lecz to nie sentymenty motywują go do wyjazdu. Chłopak postanawia sprawdzić, czy klątwa ciążąca nad męską częścią jego rodziny jest prawdziwa. Jeśli tak – nie pozostało mu zbyt wiele życia.
Już pierwszej nocy po przyjeździe śni o dziwnym mężczyźnie, a kiedy spotyka go naprawdę, ze zdumieniem odkrywa, że przeniósł się w czasie. Powrót do rzeczywistości jest równie zaskakujący. Każdy kolejny dzień przynosi nowe pytania bez odpowiedzi, a Akihiko czuje coraz większą presję, by odkryć rodzinną tajemnicę. Czy byty niematerialne, które zaczął widywać, świadczą o rozchwianiu jego psychiki, czy może są dowodem na to, że klątwa istnieje naprawdę?

 


 

Drugi z tytułów jaki wydamy, to zwycięzca ankiety BL, jednotomowa manga autorstwa Junko:

Konbini-kun

zap_konbiniZłośliwe plotki sprawiły, że Nakaba przestał chodzić do szkoły. Nie chcąc być ciężarem dla rodziców, postanowił rozpocząć pracę w sklepie. I wszystko pięknie by się ułożyło, gdyby nie jeden ze współpracowników, gburowaty Yamai, który od początku wzbudzał w chłopaku przerażenie. Jednak pewnego dnia wydarzyło się coś, co na zawsze zmieniło podejście Nakaby do kolegi z pracy.

Kilka informacji o wydaniu:

– format: 130 x 182 mm
– okładka: ze skrzydełkami
– cena okładkowa: 22,90

Premiera przewidziana jest na grudzień tego roku.