tort  Tak, tak – to już trzy lata. Właśnie wkraczamy do wydawniczego przedszkola. Ciągle się uczymy i staramy się uatrakcyjniać naszą ofertę. Bijemy się w pierś za każdy najmniejszy błąd i ślemy buziaki za wszystkie słowa wsparcia. Cieszymy się, kiedy odwiedzacie nas na konwentach, rozmawiacie z nami czy „męczycie” na Asku. Nie każde z Waszych mangowych marzeń jesteśmy w stanie spełnić (i nie, nie wydamy Boku no Pico), ale każda Wasza sugestia jest brana pod uwagę.

Przez te trzy lata udało się nam stworzyć zespół, który kocha swoją pracę i stara się to oddać w tomikach, które kupujecie. W tym miejscu, jako szefowa, chciałabym podziękować zespołowi redakcyjnemu: Lau, Shao i Ikusiowi, których pomysły czasami znacznie przyspieszają siwienie moich włosów. Tłumaczom: Tomusiowi, Ani i Emilii – niektóre z Waszych tłumaczeniowych tekstów już osiągnęły status kultowych. Zespołowi grafików: Monice i Ninie, które byłyby chyba w stanie odtworzyć komiks od podstaw. KattLett – za to, że zawsze można na nią liczyć (uwierzcie, nie chcielibyście widzieć urodzinowego tortu w moim wydaniu). Dziękuję też tym wszystkim, którzy mimo że nie zawsze ich nazwiska pojawiają się w stopce redakcyjnej, dokładają swoje trzy grosze do naszych sukcesów. Z całego serca dziękuję za Wasze zaangażowanie.

Z okazji urodzin możecie przez cały dzisiejszy dzień kupić wszystkie nasze tytuły, które wydaliśmy do tej pory, w mega promocjach.

Tak więc częstujcie się tortem a potem pędźcie do MangaStora 🙂