Kochani, dziś obchodzimy pierwsze urodziny naszego wydawnictwa. Ten rok był dla nas czasem nauki i nabierania doświadczenia. Kolejne również takie będą. Postawiliśmy na komiks japoński i będziemy się tego trzymać, choć tak „młodemu” wydawnictwu jak nasze nie jest łatwo. Tam gdzie wyrzucają nas drzwiami, włazimy oknem 🙂 Pewnie „chwilę” potrwa, zanim ugruntujemy naszą pozycję, ale jesteśmy dobrej myśli.

W ciągu minionego roku wydaliśmy cztery mangi i cztery książki. Staramy się, aby nasze tytuły spełniały Wasze wymagania w kwestii jakości druku i przekładów. Wolimy wydać mniej, a dobrze.

Bardzo cenna jest dla nas Wasza aktywność na forum, Wasze propozycje, maile, które do nas ślecie. Dziękujemy Wam za wszystkie uwagi i spostrzeżenia. Dziękujemy za spotkania na konwentach i długie dyskusje.

Jako szef wszystkich szefów chciałabym podziękować całemu zespołowi Kotori oraz wszystkim osobom, które z nami współpracowały, za pomoc w rozwoju wydawnictwa, za  ciężką pracę i pasję, i za kreatywność, która chwilami dotyka granic absurdu 🙂 Zespoliku mój malutki? Wielkie ARIGATO!

A na koniec chcielibyśmy ogłosić szczęśliwców, którzy zostaną obdarowani pierwszym tomem „Zakochanego tyrana”. A są to:

Joanna A. Janiak
Karolina M. Kijak
Kamil Akamaru Kopeć
Katarzyna Micuła
Paulina Olewicz

Gratulujemy i prosimy o kontakt na adres: kontakt@kotori.pl

Bądźcie z nami do końca świata, a nawet jeden dzień dłużej.