Przedstawiamy Wam dwie nowości wydawnicze. Pierwsza z nich to „Sangen Tonari no Tooi Hito”. Tytuł ten znalazł się w pierwszej dziesiątce naszej ankiety. Drugi tytuł to spin-off pierwszej nowości, „Marry Checker”. Autorką obydwu mang jest Suzuki Tsuta.

Sangen Tonari no Tooi Hito

– format: 130 x 182 mm
– okładka: ze skrzydełkami
– cena okładkowa: 19,99
– premiera: kwiecień 2016

Mitsuya nie radzi sobie z kobietami. Jego związki prędzej czy później się rozpadają. Niestety, sam jest temu winien. Kolejne partnerki odchodzą, zniechęcone brakiem zaangażowania z jego strony. Być może wszystko przez to, że jeszcze nie spotkał na swej drodze odpowiedniej dziewczyny? A może sercowe problemy Mitsuyi mają źródło w przeszłości, gdy zapałał szczeniacką miłością do przyjaciela swojego starszego brata?

Merry Checker

– format: 130 x 182 mm
– okładka: ze skrzydełkami
– cena okładkowa: 22,90
– premiera: czerwiec 2016

Shiomi od jakiegoś czasu prowadzi cieszącego się sporą popularnością bloga. Dzięki temu udaje mu się poznać sympatycznych ludzi, z którymi zaczyna spotykać się poza siecią. Na jednym z takich spotkań pojawia się osoba znana w internecie pod pseudonimem „Miya”. Okazuje się jednak, że nie jest to filigranowe dziewczątko, a stuprocentowy facet, w dodatku nieźle wyrośnięty.

sangentonari merrychecker