Drodzy Czytelnicy,

ruszyliśmy z przedsprzedażą grudniowych tytułów.

Pierwszą powieścią, którą wydamy będzie „Pieśń dla Feniksa” autorstwa Danuty „Kaamos” Miklaszewskiej. Twórcą grafiki na okładkę jest nasza niezastąpiona Suobi-chan, której z całego serca dziękujemy.

„Zakazane Miasto na powrót staje się siedzibą cesarzy. Potęga Chin rośnie, zwłaszcza teraz, po zawirowaniach kryzysu finansowego, który rzucił na kolana państwa Zachodu. W obliczu takiej sytuacji Państwo Środka potrzebuje symbolu dopełniającego prestiż i przypominającego o dominacji nad światem. Tym symbolem jest cesarz, a co za tym idzie, powrót Zakazanego Miasta do jego dawnej roli.
Po śmierci Czerwonego Cesarza, tron Chin przechodzi w ręce jego syna, księcia Shen Li. Młody władca, który w dniu koronacji został nazwany Niebiańskim Feniksem, musi teraz całą swoją uwagę poświęcić sprawom państwa. Świadomość, że powinien zrezygnować z osobistych pragnień, doprowadza go do rozpaczy. Bolesne rozstanie z ukochanym i poczucie osamotnienia nie pozwalają mu pozbyć się przygnębienia. Niepewność jutra oraz brak zaufania do najbliższych doradców wpędzają go w coraz głębszą depresję. Feniks jest szczególnie zaniepokojony osobą Huan Yina.
Dlaczego Yin nocami krąży po pałacowych korytarzach? Czego lub kogo tam wypatruje? Jeszcze więcej pytań pojawi się po ujawnieniu wiadomości z Japonii. Czy konflikt polityczny pochłonie niedoświadczonego cesarza i zmusi go do ucieczki z kraju? Z jakiego powodu największy rywal Feniksa, Xiah Changmin, wyciąga do niego pomocną dłoń? I czy na pewno owa dłoń okaże się pomocna?”

Objętość książki to około 300 stron.

W grudniu nakładem naszego wydawnictwa wyjdą również dwa komiksy japońskie z gatunku boys love: „Neo Arcadia” i „Szkarłatny kwiat”.

Wszystkie pozycje w przedsprzedaży można zakupić z rabatem 15%!

Dodatkowo spośród wszystkich osób, które zostaną przyjaciółmi wydawnictwa Kotori na Facebooku i udostępnią naszego posta o przedsprzedaży,  rozlosujemy 3 komplety naszych grudniowych wydań.  Lajki zbieramy do 23:59 15 listopada.  Zwycięzców ogłosimy 16 listopada. Powodzenia!