Mamy dla Was niespodziankę. I nie! Tym razem nie będziemy bawić się w zgadywanki, bo – jak pokazuje internet – ostatnio jest ich aż nadto. Powiemy prosto, jasno i bez zbędnych ozdobników: przygotowujemy do druku komiks „Viva la Fifa” Agaty „LLP” Sutkowskiej! A żeby było jeszcze jaśniej, komiks nie zawiera wątków boys love. Jest to typowy komiks sportowy.

Będzie to reedycja dotychczas wydanych dwóch tomów oraz kontynuacja, która – jak przewiduje autorka – zamknie się w kolejnych pięciu. Czeka więc na Was siedem tomów opowieści dowcipnej, ciekawej i pełnej akcji. Nowe, zmienione okładki i rozszerzone wersje dwóch pierwszych części zapewne będą miłym zaskoczeniem dla tych, którzy wcześniej zapoznali się z tym tytułem. W tym miejscu należałoby przypomnieć, o czym jest „Viva la Fifa”:

Jurek Kos ma piętnaście lat i jest Polakiem mieszkającym w Brazylii – to dwa powody za dużo, by czuć się nieswojo. W dodatku nowy zawodnik w drużynie, Zoran Mihajlović, postanawia pomóc Jurkowi zmotywować się do lepszej gry na pozycji bramkarza. Tylko jak przeżyć metody motywacyjne, polegające na kopaniu po twarzy…?

„Viva la Fifa” jest pierwszym polskim komiksem, jaki wydajemy, ale nie ostatnim. Rozpoczynamy współpracę z polskimi autorami i mamy nadzieję, że będzie to miła odmiana dla naszych Czytelników. W tej chwili trwają prace nad kolejnym tytułem, o którym opowiemy Wam już niedługo.

Czas na prezentację okładki. Przykładowe strony pokażemy w przyszłym tygodniu wraz z przedstawieniem szczegółów dotyczących wydania.

Okladka