Kochani! Po wielu dniach czytania i kilkudziesięciu godzinach dyskusji chcielibyśmy zaprezentować Wam wyniki drugiej edycji konkursu prac do  „Opowiadań Kotori”.

Druga edycja konkursu jest bardziej wymagająca i dla wydawcy, i dla autorów. Dlatego też zaprosiliśmy do jury Katarzynę Borkowską, studentkę japonistyki, fankę wszelkiej maści i rodzaju słowa pisanego, redaktorkę jednego z portali związanych z popkulturą japońską.

Po pierwszym konkursie z uwagą przeczytaliśmy wszystkie Wasze opinie i wyciągnęliśmy wnioski. Staraliśmy się wybrać najbardziej wartościowe opowiadania i oto ich lista (w kolejności przypadkowej):

  1. Feniks na mojej piżamie – Aleksandra „Rizu” Kapała
  2. Granice tolerancji – Jagoda Hajzner
  3. Światło, srebro i kreda – Izabela „Erhea” Szałańska
  4. And I know – InvisibleModeOn
  5. Chodząca katastrofa – Aleksandra Siemiradzka
  6. Opowieść o złodzieju ciast – Malina Kowalska

Jak sami widzicie, opowiadań nie jest wiele. W związku z tym ogłaszamy, że do 31 stycznia 2013 r. będziemy przyjmować kolejne prace do drugiego tomu „Opowiadań Kotori”.

Wszystkim autorom, którzy wzięli udział w konkursie, serdecznie dziękujemy! Gratulujemy i zwycięzcom, i tym, którym tym razem nie udało się dostać. Każdy z Was pisze w swoim własnym, niepowtarzalnym stylu i to jest największym bogactwem tego konkursu. Dziękujemy, że zechcieliście podzielić się z nami Waszą twórczością.