Kochani!

Prawie trzy miesiące nie mieliśmy żadnych wieści z Japonii na temat okładki i dodatków, a premiera „Nany” na Pyrkonie wisiała na włosku. Ale jest! Udało się!  🥳

Dosłownie trzy godziny temu dostaliśmy akcept, dlatego aby zdążyć wydrukować wersję twardookładkową, musimy jak najszybciej zamknąć preordery ❗ Nie chcemy Was jednak ograniczać terminami, w związku z tym w naszym sklepie mangastore.pl będzie dostępnych jeszcze około 390 tomów twardej oprawy. Po wyczerpaniu tej puli nie będzie już można zamówić wersji twardookładkowej ❗

Poniżej kilka naprawdę ważnych informacji:
🔷 Będziecie mogli nabyć „Nanę” w dwóch wersjach okładki: w miękkiej z obwolutą oraz twardej (bez obwoluty, ale uszlachetnionej m.in. lakierem 3D). Środki będą wyglądać identycznie, niezależnie od wersji.
🔶 Nie robimy dodruków twardej oprawy! Preordery na nią zostaną zamknięte po wyczerpaniu limitu oznaczonego w sklepie mangastore.pl.
🔷 Do wersji w oprawie twardej przygotowaliśmy dla Was piękny prezent – torbę z nadrukiem. Projekt zobaczycie w ciągu najbliższych dni. Poza tym do wszystkich tomów będziemy dodawać zakładkę.
🔶 Miękkie wydanie będzie dostępne w sklepach komiksowych i w salonach Empik, twardą wersję znajdziecie jednak wyłącznie w naszym sklepie mangastore.pl.

Nana 1

🍓 Oprawa twarda
🍓 Oprawa miękka