Wśród świątecznych przygotowań, warto zrobić sobie odrobinę przerwy i przenieść się w mangowy świat. W dniach 21-22 grudnia Grupa MiOhi zaprasza na czwartą edycję warszawskiego MOKON: Clamp Festival.

Mimo niskiej temperatury na zewnątrz, nie braknie gorących atrakcji. Główną z nich stanowić będą drugie polskie eliminacje do konkursu ECG – European Cosplay Gathering, którego finały odbywają się w lipcu podczas paryskiego Japan Expo. Warto nadmienić, że tegoroczny konkurs wygrała polska reprezentantka – Aleksandra Shappi Tora.

Ponadto setki godzin paneli, spotkań z wydawnictwami, konkursów i warsztatów. Sale z grami japońskimi oraz konsolowymi. Gry muzyczne oraz godziny LARPów. Nie braknie również stoisk z gadżetami mangowymi, księgarni, wydawnictw, stoisk z biżuterią oraz rękodziełem, a także słodkimi łakociami. Tak ogromna przestrzeń handlowa to znakomita okazja do zakupu ostatnich prezentów gwiazdkowych!!

Te i inne atrakcje czekać na Was będą już w ostatni weekend przed Świętami!! Rezerwacja biletów już trwa – a do 24.11. dostępne są wejściówki w promocyjnej cenie!!

Po więcej szczegółów zapraszamy na:
http://mokon.miohi.pl/
https://www.facebook.com/miohi

557x195