Dzisiaj obchodzimy dziesiąte urodziny, więc chcielibyśmy się podzielić naszym szczęściem i zapowiedzieć tytuł, na który mamy nadzieję wielu z Was czekało. Bardzo miło przyjęliście projekt reaktywacji „Edenu”, więc wierzymy, że i tym razem będzie tak samo.

Przed Wami ponownie na polskim rynku „Mugen no Junin” bliżej znany jako „Miecz nieśmiertelnego”, jednak w całkowicie nowej odsłonie! Nasze wydanie będzie się opierało na nowej wersji tej mangi (edycji Shinsoban) składającej się z 15 obszernych tomów, które zakupicie zarówno w miękkiej, jak i twardej oprawie.

Oprawa twarda: http://mangastore.pl/miecz-niesmiertelnego-1-oprawa…

Oprawa miękka: http://mangastore.pl/miecz-niesmiertelnego-1-oprawa…

I jeszcze kilka ważnych informacji

1. Wersja w twardej oprawie będzie dostępna w nakładzie 500 sztuk. Nie przewidujemy dodruków! Jeśli preroderów sprzeda się mniej niż przewidziany nakład, to do regularnej sprzedaży w naszym sklepiku trafi 500 sztuk minus preordery. Jeśli preorderów sprzeda się więcej niż 500, to po premierze wydanie nie będzie już dostępne. W przypadku większego zainteresowania tytułem sprzedaż preorderów zostanie zamknięta wcześniej (będziemy o tym zawczasu informować na naszych mediach społecznościowych) i wydrukujemy ich tyle, ile zostało zamówione w przedsprzedaży.

2. Tomiki w miękkiej oprawie będą po premierze dostępne w innych sklepach z komiksami, ale nie w salonach Empik. Będziecie mogli je zamówić jednak przez empik.com

3. Tomiki w twardej oprawie będą dostępne wyłącznie w mangastore.pl, zgodnie z tym, co napisaliśmy w punkcie pierwszym.

4. Tomiki w twardej oprawie, które zostaną zakupione w przedsprzedaży, mają wliczony w cenę koszt dostawy.

5. Przypominamy, że połączenie preorderu z innymi tytułami powoduje wstrzymanie realizacji całego zamówienia do czasu premiery. Jeżeli zależy Wam na szybkiej wysyłce, zamawiajcie preordery osobno.


  • autor: Hiroaki Samura
  • tytuł roboczy: Miecz nieśmiertelnego
  • format: 145 x 205 mm (powiększony)
  • okładka: twarda lub miękka z obwolutą
  • gatunek: seinen, akcja, siły nadprzyrodzone, historyczny
  • cena okładkowa: 74,90 (okładka twarda), 64,90 (okładka miękka)
  • liczba tomów: 15 (każdy po około 440 stron)
  • przekład: Tomasz Molski
  • premiera: czerwiec 2022

Alternatywna rzeczywistość osiemnastowiecznej Japonii, epoka Edo za panowania rodu Tokugawa.W wyniku zdradzieckiej napaści szesnastoletnia Rin Asano traci rodziców i od tamtej pory jej życiu przyświeca tylko jeden cel: zemścić się na ludziach, którzy są za to odpowiedzialni. Niestety dziewczyna nie posiada wystarczającej siły ani umiejętności, by tego dokonać. Wtedy los stawia na jej drodze bezpańskiego samuraja Manjiego. Wieść głosi, że mężczyzna własnoręcznie pozbawił życia sto osób, nie wszyscy wiedzą jednak, że ciąży na nim klątwa nieśmiertelności. Samuraj przełamie ją tylko wtedy, gdy odpokutuje swe winy, uśmiercając tysiąc złoczyńców.Manji zgadza się zostać ochroniarzem Rin i wspólnie ruszają na poszukiwania zabójców jej rodziny.