Oto i ona, obwoluta pierwszego tomu naszej nowości, „Miecza nieśmiertelnego”! Oficjalną premierę tego grubego tomiszcza planujemy na tegoroczny Pyrkon, który zaczyna się 17 czerwca. To jak, zdecydowaliście się na miękką czy twardą oprawę?

Oprawa twarda: http://mangastore.pl/miecz-niesmiertelnego-1-oprawa…

Oprawa miękka: http://mangastore.pl/miecz-niesmiertelnego-1-oprawa…

Poniżej kilka informacji na temat wydań i zamawiania tego tytułu, w szczególności opcji w twardej oprawie.

  1. Jak zwykle przypominamy, że nie robimy dodruków twardej oprawy!
  2. Planowaliśmy nakład 500 sztuk wydania w twardej oprawie, jednak ze względu na Wasze duże zainteresowanie zdecydowaliśmy się go zwiększyć i dostosować do ilości sprzedanych tomików. Twardą oprawę możecie zamawiać do 15 maja! Po tym terminie zwiększenie nakładu w drukarni stanie się niemożliwe. Sprzedawać będziemy jedynie zamówiony przez nas zapas, ale nie jesteśmy w stanie przewidzieć, na jak długo wystarczy. Jeśli chcecie mieć pewność otrzymania tomu w twardej oprawie, radzimy nie zwlekać z zamówieniem.
  3. Miękkie wydanie będzie dostępne w sklepach komiksowych i na stronie internetowej Empiku, twardą wersję znajdziecie jednak wyłącznie w naszym sklepiku mangastore.pl.
  4. Ten tytuł ma dwie wersje okładki: z obwolutą (wydanie z miękką okładką) i bez obwoluty, ale urozmaiconą m.in. o lakier 3D (wydanie z twardą okładką). Środki będą identyczne, niezależnie od wersji.