Premiera naszej jednotomówki Links coraz bliżej! Jeśli szukacie klimatycznej mangi yaoi z przepiękną kreską, idealnej na zimowe wieczory, to ten tytuł Was nie zawiedzie. Natsuki Kizu, autorka naszego ukochanego Givena, i tym razem stanęła na wysokości zadania.

Przypominamy też, że do tomików zamówionych w naszym sklepiku będziemy dodawali pocztówkę!

Kolekcja opowieści łączących cztery pary „nie do końca kochanków”.

Yahiko x Akiha x pewien mężczyzna
Akiha od pewnego czasu spotyka się z Yahiko, lecz nie traktuje tej relacji zbyt poważnie. Czyżby zależało mu jedynie na seksie? A może w jego życiu wydarzyło się coś, co sprawiło, że postanowił nikogo do siebie nie dopuszczać?

Sekiya x Shibata
Sekiya, spiker radiowy z problemami komunikacyjnymi, próbuje zdobyć serce niezwykle przyjaznego Shibaty. Trudno mu jednak zrobić użytek ze swego pięknego głosu, kiedy nie potrafi ubrać uczuć w słowa.

Sado x Nakajou
Mimo ciągłych kłótni sprawiają wrażenie dobranej pary. Nakajou z rezygnacją stwierdza, że Sado tak naprawdę nigdy nie będzie należał do niego, lecz z jakiego powodu zostaje przy nim.

Kameda x Ogikawa
Poznali się przez bezdomnego kota. Razem piją, jedzą, rozpieszczają zwierzątko… I choć mijają kolejne leniwe dni, przyjemna relacja nie zamienia się w miłość. Aż pewnego dnia…