Jeszcze jedna „pyrkonowa” nowość to manga Kształt twojego głosu (org. Koe no katachi). Preorder na tom pierwszy oraz prenumerata na całą serię (7 tomów) już od pewnego czasu są dostępne w naszym sklepiku. Jeśli macie w planach wykupić prenumeratę to zostały Wam na to ostatnie 4 dni – później w sprzedaży będą tylko pojedyncze tomy.

A tak prezentuje się okładka w pełnej krasie:

Kształt twojego głosu


Shoya Ishida nade wszystko ceni przygody i dobrą zabawę. Jest energiczny i wszędzie go pełno. Kiedy więc w klasie pojawia się nowa koleżanka – niesłysząca Shoko Nishimiya – która już od pierwszych dni działa mu na nerwy nieprzystosowaniem i ślamazarnością, Shoya okazuje jej swoją niechęć. Nie tylko sam zaczyna uprzykrzać Nishimiyi życie, ale też zachęca do tego resztę klasy. Pewnego dnia posuwa się jednak za daleko, w efekcie czego dziewczyna zmienia szkołę, on zaś staje się obiektem przemocy i traci przyjaciół.

Mija sześć lat. W tym czasie Shoya wielokrotnie zastanawiał się nad swoim karygodnym zachowaniem w stosunku do głuchej koleżanki. Czy będzie potrafił spojrzeć jej prosto w oczy, kiedy los ponownie skrzyżuje ich ścieżki?