W tej chwili można składać rezerwacje na wejściówki w cenie 40zł. Na tę turę jest przeznaczonych 500 wejściówek. Jak te się skończą, to zacznie się trzecia i ostatnia tura gdzie wejściówki będą kosztować 45zł, więc lepiej się pośpieszyć jeśli chcecie zaoszczędzić. Prócz tego będzie można zapisać się na Paintball (więcej o tym niżej), a także zakupić koszulkę konwentową. Wraz z rezerwacjami ruszyły zgłoszenia wystawców, a także zgłoszenia na cosplay. Rezerwacji dokonać można pośrednictwem systemu Rezerwix.

Chcielibyśmy również poinformować, że dział atrakcji został zaktualizowany. Oczywiście, to tylko kropla w morzu atrakcji, które dla Was przygotowujemy i będzie się to stopniowo powiększać. Przypominamy również, że wciąż można zgłaszać atrakcje na naszym forum.

PAINTBALL:
Każdy uczestnik konwentu będzie miał możliwość wzięcia udziału w specjalnej grze paintballowej. Cała zabawa będzie trwać około trzech godzin i będzie się opierała o specjalne scenariusze przygotowane z myślą o tegorocznym Hellconie. Samo wzięcie udziału będzie kosztowało 60zł. W ramach tej kwoty dostaniecie umundurowanie, maskę, marker półautomatyczny z butlą i 200 kulek. Całość będzie się odbywała na Hali, przy ul. Ordona 2A, która jest stosunkowo niedaleko od samego miejsca konwentu. Przed samą grą będzie zorganizowana zbiórka i wszyscy będą zabrani na miejsce, żeby nikt się nie zgubił. Osoby niepełnoletnie muszą mieć podpisaną przez rodziców lub prawnych opiekunów specjalną zgodę, którą możecie pobrać stąd. Więcej na temat samej firmy organizującej to wszystko możecie się dowiedzieć na ich stronie internetowej.

Na koniec chcielibyśmy napisać, że udało nam się nawiązać współpracę z warszawską grupą kuglarską Le Chat Noir. W ramach tej współpracy na naszej imprezie będzie przeprowadzony pokaz Tańca z Ogniem, a także warsztaty gdzie sami będziecie mogli się nauczyć podstaw sztuki kuglarskiej. Więcej o samej grupie możecie znaleźć na ich profilu na portalu facebook.com.

Zapraszamy również do obejrzenia najnowszego filmowego zaproszenia na Hellcon.