Tym razem dwa newsy, jeden niestety niezbyt dobry, drugi przeciwnie.
Niestety mamy 2-3 tygodniowe opóźnienie planu wydawniczego i część czerwcowych tytułów (w tym Sword Art Online) przeskoczy na pierwszą połowę lipca. Zrobimy co w naszej mocy, aby jak najszybciej nadrobić zaległości, liczymy jednak na Waszą wyrozumiałość.

Druga sprawa. Mamy akceptację okładki drugiego tomu Durarary. Książka powinna pojawić się jeszcze w czerwcu (dokładnie 28-go), a preodrer jest już dostępny w naszym sklepie.

Tak prezentuje się okładka…

DRRR!! x2

„Kocham ludzi. Kogo dokładnie? Ach, to nie tak. Kocham wszystkich ludzi bez wyjątku. Co w nich kocham? Cóż za niemądre pytanie. Wszystko. Kocham w nich wszystko! Każdą najmniejszą rzecz. Tak, ciebie oczywiście też bardzo kocham. Choć nie mogę naprawdę cię kochać.
Ale ty kochaj mnie.”

Dzielnica Ikebukuro w Tokio jest miejscem, gdzie pojawiają się rozmaite persony niewprawne w miłości: licealistka niepotrafiąca znaleźć swojego miejsca w życiu, dziennikarz trzeciorzędnego brukowca szukający sensacji, nauczyciel podejrzany o molestowanie swoich uczennic, członek gangu noszący żółtą chustę, największy twardziel w całej dzielnicy, młody broker informacji oraz bezgłowy jeździec na czarnym jak noc motocyklu.

Co wszyscy mają wspólnego z atakami tajemniczego rozpruwacza? I czy fala brutalnych napaści zwiastuje rychły
koniec Ikebukuro?