Październik będzie miesiącem szczególnie radosnym dla fanów Inio Asano, ponieważ właśnie wtedy pojawi się u nas jego nowy tytuł „Dead Dead Demon’s Dededede Destruction”! 🛸 
A oto obwoluta tomu pierwszego 💙
Tak samo jak w przypadku „Dobranoc, Punpunie” będziecie mieli tutaj do wyboru twardą i miękką oprawę. Na którą się zdecydujecie? 🤔

O konkretnym dniu premiery poinformujemy Was w kolejnych postach, jesteśmy w trakcie omawiania tej kwestii z drukarnią.

Preordery znajdziecie w naszym sklepiku.
👉 Oprawa twarda
👉 Oprawa miękka

 ‼️ A poniżej kilka informacji na temat wydań i zamawiania tego tytułu, w szczególności opcji w twardej oprawie ‼️

1. Nie robimy dodruków twardej oprawy!

2. Wersja w twardej oprawie będzie drukowana w nakładzie 500 sztuk. Jeśli preorderów sprzeda się więcej niż 500, to po premierze wydanie nie będzie już dostępne (przygotujemy ilość zakupioną w przedsprzedaży). Jeśli sprzeda się mniej, to do regularnej sprzedaży w naszym sklepiku trafi 500 sztuk minus preordery.

3. W przypadku większego zainteresowania tytułem sprzedaż preorderów może zostać zamknięta wcześniej niż dzień premiery (będziemy o tym zawczasu informować na naszych mediach społecznościowych). Ma to związek z niemożliwością zwiększenia nakładu w drukarni po pewnej dacie.

4. Miękkie wydanie będzie dostępne w sklepach komiksowych i na stronie internetowej Empiku, twardą wersję znajdziecie jednak wyłącznie w naszym sklepiku mangastore.pl.

5. Ten tytuł ma dwie wersje okładki: z obwolutą (wydanie z miękką okładką) i bez obwoluty, ale urozmaiconą m.in. o lakier 3D (wydanie z twardą okładką). Środki będą identyczne, niezależnie od wersji.