Kochani, przestawiamy Wam okładkę „Beautiful Days”. Autorką komiksu jest Madarame Hiro, twórczyni takich tytułów, jak „Scarlet” czy „Kawaii Akuma”. „Beautiful Days” to historia opowiedziana przez Asahiego, porzuconego chłopca, który, wchodząc w młodzieńczy wiek, walczy ze swoimi zmorami: poczuciem odrzucenia, brakiem akceptacji, niezrozumieniem emocji towarzyszących pierwszej miłości. To historia o tym, do jakich nieporozumień prowadzi brak komunikacji między ludźmi, którzy tak naprawdę świata poza sobą nie widzą.

Jednocześnie chcielibyśmy Was poinformować, że z uwagi na szereg wyjazdów i spotkań związanych z działalnością wydawnictwa (w tym wielce obiecująca wyprawa na Międzynarodowe Targi Książki we Frankfurcie – relacja wkrótce na blogu) przesuwamy termin wydania „Beautiful Days” na listopad 2012 r. Przepraszamy Was serdecznie za to niewielkie opóźnienie, ale nie chcemy wypuścić na rynek produktu, w którym moglibyście znaleźć jakieś „kwiatki”. Uznaliśmy, że mniejszym złem będzie zmiana terminu wydania mangi, niż Wasze niezadowolenie z powodu słabej jakości edycji czy korekty. Zrobimy, co w naszej mocy, aby premiera „Beautiful Days” odbyła się na konwencie B.A.K.A. we Wrocławiu. Przykładowe strony zamieścimy po ostatecznej korekcie tekstu.

Przypominamy o grudniowych premierach, czyli komiksach japońskich „Neo Arcadia” i „Crimson Snow”  oraz powieści boys love (szczegóły wkrótce). Przedsprzedaż grudniowych nowości rozpoczniemy na początku listopada.