Przypominamy, że konwent B.A.K.A. 2k12 już za tydzień :)!

Zapraszamy Was do Liceum Ogólnokształcącego Nr XV im. mjr. Piotra Wysockiego przy ulicy Wojrowickiej 58 na osiedlu Nowy Dwór. Tak! Na tydzień przed konwentem zmieniamy szkołę na większą, przestronniejszą i położoną w lokalizacji, którą znacie już z edycji y2k6, y2k7 oraz y2k8. Dajcie znać znajomy, koleżankom, kolegom, pani w sklepie czy w szkolnym radiowęźle, żeby informacja na pewno do wszystkich dotarła 🙂

Jednocześnie przypominamy, że na konwent nie ma rezerwacji ani przedpłat, a wejściówki nabyć można w dniu konwentu przy wejściu – szkoła jest duża, więc każdy zostanie wpuszczony na teren obiektu. Prosimy zapoznać się z Regulaminem konwentu B.A.K.A. 2K12 , a osobom niepełnoletnim przypominamy o konieczności posiadania przy wejściu wydrukowanej i ręcznie wypełnionej przez rodzica, lub opiekuna prawnego zgody na wzięcie udziału w tegorocznej edycji konwentu – do pobrania ze strony konwentowej (załącznik na dole podlinkowanej strony) – przyjmowane będą jedynie wydruki zgodne ze wzorem. Jednocześnie osoby niepełnoletnie, nieposiadające owej zgody nie będą wpuszczane na teren konwentu.

Pamiętajcie, że nie ma możliwości wstępu na teren konwentu przed godziną 07:00 w sobotę, w dzień rozpoczęcia konwentu. Na naszej stronie został umieszczony spis wystawców tegorocznej edycji– prawdopodobnie powiększy się jeszcze o stoiska, które nie potwierdziły swojej obecności. Zachęcamy również do zapoznania się ze spisem atrakcji. Do zobaczenia na konwencie!