Oto kolejna z naszych pyrkonowych nowości, „Atelier spiczastych kapeluszy”. Pracując przy tym tytule, byliśmy pod ogromnym wrażeniem, z jaką lekkością Kamome Shirahama opowiada cała historię – tak słowem, jak i obrazem. To nie tylko piękne, dopracowane w każdym calu grafiki, ale również głęboko przemyślana i konsekwentnie prowadzona fabuła. A przede wszystkim wspaniali, żywi, na wskroś ludzcy bohaterowie, którzy już od pierwszych stron wzbudzają całe mnóstwo emocji. Szczególnie czarodziej Qifrey zrobił furorę wśród damskiej części zespołu Kotori (przez swoją łagodność, dobroć, wyrozumiałość i powalający urok osobisty).

Jeżeli więc lubicie doskonale skonstruowane i jeszcze lepiej narysowane opowieści i zastanawiacie się, czy ten komiks jest dla Was, to tak! Gwarantujemy, że będziecie do niego wracać z wielką przyjemnością, jak do „Kształtu twojego głosu” czy „Ku twej wieczności”. My jesteśmy nim totalnie oczarowani i już nie możemy się doczekać pracy nad kolejnym tomem.

Atelier spiczastych kapeluszy #1

Jeśli wybierzecie wydanie w twardej oprawie, otrzymacie zakładkę, pocztówkę i artbooka z przepięknymi ilustracjami tworzonymi na potrzeby komiksu oraz przy okazji japońskiej kampanii promocyjnej. Natomiast do wydania w miękkiej oprawie dołączamy zakładkę i pocztówkę. Dodatki dostępne tylko w mangastore.pl i na naszym stoisku na Pyrkonie.

Tytuł możecie zamówić tutaj.

Artbook