Dzisiaj kilka informacji odnośnie terminów naszych najbliższych wydań:

Rycerze Sidonii #9 – dostawy spodziewamy się w dniu jutrzejszym. Dołożymy starań, aby preordery zostały wysłane jeszcze tego samego dnia.

Pocałuj jego, kolego! #6 – tytuł powinien dotrzeć do nas 28 lutego.

Finder #8 –  tytuł właśnie idzie do drukarni i trafi do sprzedaży za około 2 tygodnie.

Totally Captivated #6 – od dawna mamy materiały gotowe do druku, ale niestety Koreańczycy znów zwlekają z przesłaniem akceptacji okładki. Przerabialiśmy już to – na jeden z poprzednich tomów czekaliśmy kilka miesięcy.

Fate/Zero #2 – tytuł opóźni się z naszej winy. Dopiero na etapie składu tekstu zauważyliśmy, że strona japońska zapomniała przesłać nam ilustracje rozdziałowe do tomów 2-6. Książka praktycznie jest gotowa, ale mimo próśb z naszej strony o potraktowanie sprawy priorytetowo, nadal czekamy na brakujące materiały.

PRZEPRASZAMY za przesunięcia terminów premier.

W chwili obecnej pracujemy już nad marcowymi i kwietniowymi tytułami (na ten moment nie przewidujemy opóźnień).

 


 

A na koniec przedstawiamy Wam okładkę szóstego tomu „Pocałuj jego, kolego!”.

Pocałuj jego, kolego!

Mutsumi zdaje sobie sprawę, że jest zakochany w Kae. Igarashi i reszta natomiast uświadamiają sobie, że obudzili kogoś, kogo absolutnie nie powinni byli budzić. Na różne sposoby próbują powstrzymać go przed wyznaniem Kae miłości, ale wszelkie ich wysiłki spełzają na niczym! Ostatecznie wszyscy postanawiają powiedzieć Kae, co do niej czują… Czy Kae zacznie wreszcie ekscytować się nowym gatunkiem – „chłopakiem”?!