Na dobry początek roku wypadałoby jeszcze ogłosić coś nowego, prawda? 😉

Gdybyśmy mogli opisać te tytuły jednym słowem, brzmiałoby ono „ciepło”. Przed Wami dwie powiązane ze sobą jednotomówi shounen-ai spod ręki Furuyu Nagisy – Kimi wa Natsu no Naka oraz Kimi to Natsu no Naka. Oto pięknie narysowana i urocza historia dwóch dorastających chłopaków kochających filmy i uczących się kochać siebie nawzajem. Te tytuły z pewnością rozgrzeją Wasze serca niczym promienie letniego słońce, które towarzyszą bohaterom w ich wędrówce.

Kimi wa Natsu no Naka

Dwaj licealiści, Chiharu Saeki i Wataru Toda, zaprzyjaźniają się dzięki wspólnej pasji – miłości do filmów. Pewnego dnia dzieje się jednak coś, co całkowicie odmienia ich relację… Co to znaczy „być zakochanym”? Czy można coś na to poradzić? Dwaj nastolatkowie poszukają odpowiedzi na te pytania podczas słonecznego lata.


Kimi to Natsu no Naka

Po ukończeniu liceum Chiharu i Wataru rozpoczynają studia. Choć mają zajęcia na różnych uczelniach, a praca pochłania mnóstwo czasu, nadal znajdują wolne chwile na wspólne wypady do kina, wycieczki czy pokazy fajerwerków. Jak wpłynie na nich ten niepowtarzalny czas odkrywania, czym jest miłość?


  • format: 130 x 182 mm
  • okładka: miękka ze skrzydełkami
  • cena okładkowa: 24,90 zł
  • przekład: Anna Piechowiak
Kup w mangastore.pl20.90