Zaktualizowaliśmy nasz plan wydawniczy. Przy okazji kilka słów wyjaśnienia…

  • nowelka „Prize” autorstwa Michaliny „KattLett” Daszuty będzie miała premierę 8-go marca. W dniu dzisiejszym zaprezentujemy okładkę
  • seria Totally Captivated ma przesunięcie ze względu na prośbę autorki dotyczącą przesłania pliku z przetłumaczonym tomem i jego akceptacji (spotkaliśmy się z tym po raz pierwszy ale bez akceptacji ani rusz)
  • seria Finder ma kolejne przesunięcie ze względu na brak licencji (ofertę na tomy 4-7 złożyliśmy w lipcu 2015 r.). Ostatnio dowiedzieliśmy się, że sprawa się przeciąga ze względu na nieotrzymanie przez wydawnictwo Libre wszystkich dotąd wydanych przez nas komiksów tego wydawcy. Po naszej interwencji tomiki się odnalazły (nawet Ayano Yamane dostała podpisany przez fanów na zeszłorocznym Pyrkonie tomik Findera) ale licencji nadal brak.
  • cały czas czekamy na licencję (w formie papierowej, wersja elektroniczna została zatwierdzona 5-go lutego) naszej nowej light novel. Pierwszy tom jest przetłumaczony, więc jak tylko przyjdą materiały od razu wysyłamy okładkę do akceptacji, mając nadzieję, że strona japońska uwzględni fakt, że chcemy zrobić premierę na początku kwietnia, na Pyrkonie.