Artbooki
#1
Nie zakładam wątku w sposób klasyczny.

Proponuję w tym wątku rozważyć wydawanie raz na jakiś czas (co rok-dwa-trzy) pełnowartościowego artbooka (mam na myśli japońskiego, nie fan-made, nie anime-book), w pełnym kolorze, z piękną grafą. Tutuły zawsze do przegadania, rozważenia. Myślałam raczej o klasyce gatunku, np. Sailor Moon, tudzież o czymś naprawdę graficznie doskonałym.
Coś w ten deseń.
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
#2
Można dawać propozycje, choć w tej chwili na pewno niczego takiego nie będziemy wydawać. Ale za kilka lat może coś się w tym temacie zmieni.
#3
Generalnie prawa do wydawania artbooków mają tylko wydawnictwa publikujące daną mangę/powieśc.
#4
Więc mają już do wyboru artbooki do Finder, Zakochanego Tyrana, Totally Captivated, Ten Count, Zlamene skrzydła. Kocham ilustracje tych mangaków i brałabym wszystkie artbooki. W kolorze i w większym rozmiarze rysunki świetnie by się prezentowały. Do Sword Art Online też istnieje piękny artbook, może i do innych light novel.
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości