Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
20.00%
1 20.00%
Pewnie się skuszę
0%
0 0%
Może kupię
0%
0 0%
Raczej nie
40.00%
2 40.00%
Kijem tego nie tknę!
40.00%
2 40.00%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Mizuno Ryo, Natsumoto Masato] Lodoss Tousenki: Eiyuu Kishiden
[Obrazek: 717375.jpg]

- gatunek - akcja, przygoda, fantasy, shounen
- autor - Mizuno Ryo, Natsumoto Masato
- liczba tomów - 6
- alternatywna nazwa - Lodoss War: Legend of Heroic Knights
- oryginalny wydawca - Kadokawa Shoten
- status - zakończony
- krótki opis - 5 lat minęło odkąd grupa sześciorga śmiałków ocaliła wyspę Lodoss przed podbojem Marmo. Ci co przeżyli zostali bohaterami, ich czyny stały się legendą. Ale siły zła nie zniknęły. Czarny Rycerz z Marmo znów stał się zagrożeniem. Bohaterowie - starzy i nowi - muszą powstać na nowo, by ocalić swój kraj.  
- moja opinia - Zwracam się z uprzejmą prośbą do szefostwa o dopieszczenie Dinozaurów™ :3 Jestem stety-niestety starej daty. Nowe mangi mnie nie ciągną. Brakuje mi powrotu do korzeni i tego uczucia, które miałam, jak mangi dopiero pojawiały się w kraju. I dobrego fantasy. Nie ma w Polsce zbyt wielu mang fantasy, mniejsza o dobrych. Tu kreseczka jest bardzo zacna, nie trzeba znać poprzednich serii, bo choć małe nawiązania są, to historia skupia się głównie na tych nowych bohaterach. Fabuła nawiązuje do porządnych RPG z dawnych lat. Polecam. Polecam bo naprawdę zmęczyła mnie wojna "yaoi kontra reszta świata" i jest to manga, na którą chętnie jeszcze wyrzucę monetę bez zbytniego rozmyślania nad tematem.
JPF wydał jedną serię, więc wam raczej nie dadzą licencji.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości