Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
18.75%
3 18.75%
Pewnie kupię.
6.25%
1 6.25%
Może się skuszę.
6.25%
1 6.25%
Raczej nie.
43.75%
7 43.75%
Kijem tego nie tknę!
25.00%
4 25.00%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Manhua [LEE Nicky] The One (Manhua)
Autor oryginalnego posta: Simi

[Obrazek: 19f6131e10c4baa5c4841fc0b8f80ca61252548864_full.jpg]

Autor: Lee Nicky
Liczba tomów: 18
Wydawca: Tong Li (magazyn: Star Girls)
Opis: Lele Cane odziedziczyła urodę oraz warunki do bycia modelką po swojej matce, która była wielką gwiazdą w świecie mody. Jednak dziewczyna nie bardzo pali się do zostania jej następczynią. Uważa, że praca modelki jest monotonna i mało interesująca. Wszystko zmienia się kiedy widzi zdjęcia Angusa Lansona – słynnego na całym świecie modela. Będąc pod jego wielkim wrażeniem za wszelką cenę postanawia go poznać, co jest jednoznaczne z wkroczeniem w wielki świat show biznesu.
Opinia: Manhua bezkonkurencyjna! Przepiękna kreska! Wciągająca fabuła! Przystojni bohaterowie. I świat mody. Jestem w niej zakochana. Dlatego prosiłabym o jej wydanie.
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
(19-05-2012, 04:36 PM)Rizu napisał(a): Opinia: Manhua bezkonkurencyjna! Przepiękna kreska! Wciągająca fabuła! Przystojni bohaterowie. I świat mody. Jestem w niej zakochana. Dlatego prosiłabym o jej wydanie.

Spoko, na Gwiazdkę Uśmiech Ja również jestem zakochana w tym tytule. No, i żeby nie było, że taki całkiem z doopy jest tam dość spory wątek yaoi, o czym niektórzy zdają się nie wiedzieć.
Ja sie nie moge napatrzeć na tych chłopców tylko zę ja shoujo nie przeboleje jednak chyba ;x
co prawda niektóre mi sie podobają o dziwo, ale jakoś nigdy nie mam odwagi rysykować ;x

ale tych dóch bliżniaków... raawrr <3
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Ciekawa koncepcja i całkiem przyjemna lektura. Jestem ciekawa, jak mają zamiar poprowadzić ten tytuł do końca Uśmiech
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
Z tego była fajna rzecz... na początku. Potem miałam wrażenie, że zbyt bardzo kieruje się w stronę Mody na sukces...
Jezusicku... przerażają mnie takie tasiemce.
Beata mnie zabije za to, co powiem, ale chyba niekoniecznie bym chciała ten tytuł.
Kompletnie nie moje klimaty, w dodatku kreska nie specjalnie do mnie przemawia Język Nie kupiłabym.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Jestem na tak Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Kreska nieco staromodna, a do tego ciagnący się tasiemiec - kupiłabym pierwszy tom, ale nie wiem jak dalej.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
(28-03-2013, 02:21 AM)Ushiwakamaru napisał(a): Kreska nieco staromodna, a do tego ciagnący się tasiemiec - kupiłabym pierwszy tom, ale nie wiem jak dalej.

Fakt, ciągnie się jak flaki z olejem. Początek mnie zachwycił a potem już tylko gorzej i gorzej. Przestałam w końcu czytać, choć przyznać muszę, że mam oryginalne tomiki do nr 11 Uśmiech
Jestem niby wciąż na bieżąco, ale coraz mniej mnie cieszy lektura tego tytułu. Jakiś taki jeden melodramat z tego wyszedł i widać, że dalej będzie się rozwijał raczej tak samo. Myślę, że o ile nie ogłoszą w najbliższym czasie jego zamknięcia, to chyba dam sobie spokój. Trzeba było skończyć go znacznie wcześniej!
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości