Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
33.33%
4 33.33%
Pewnie kupię.
33.33%
4 33.33%
Może się skuszę.
8.33%
1 8.33%
Raczej nie.
16.67%
2 16.67%
Kijem tego nie tknę!
8.33%
1 8.33%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Kashio] Kokoro o Korosu Houhou
[Obrazek: kokoro-o-korosu-houhou-19909.jpg?t=1475524306][Obrazek: 184812l.jpg]

Liczba tomów: 4 (zakończona)
Autor: Kashio
Wydawca: Shodensha
Rodzaj: dramat, psychologiczne, yaoi

Opis: Haruki jest prawnikiem. Jego ojciec w wieku 50 lat ponownie się żeni. Haruki teraz ma macochę i przyrodniego brata, który jest od niego o 10 lat młodszy. Haruki chce zbudować z nim relację, lecz nowy członek rodziny jest zainteresowany nim w inny sposób.

Moje zdanie: Fabuła jest ciekawa, bohaterowie interesujcy i kreska mnie się podoba.
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light
Nie przebrnęłam.
[Obrazek: 246515_555402994494270_1824592519_n.jpg?...e=58FC897E]
Okładki 3 i 4:
[Obrazek: DO4FsWVXUAA5VP-.jpg][Obrazek: DO4FshLXkAEiIsy.jpg]
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light
To jak w końcu? Trzy tomy czy cztery? Bo może warto zedytować głównego posta?
Są cztery tomy (sprawdziłam też na baka). Kiedyś była informacja, że manga ma się zakończyć na trzech, widocznie powstał jeden więcej.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości