Ankieta: Czy te komiksy cię interesują?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
22.22%
2 22.22%
Pewnie kupię / Większość kupię
11.11%
1 11.11%
Może się skuszę / Niektóre kupię
22.22%
2 22.22%
Raczej nie
33.33%
3 33.33%
Kijem tego nie tknę!
11.11%
1 11.11%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Tab Kimpton] Khaos Komix & Shades of A
#1
Autor: Tab Kimpton
Tytuł: - Khaos Komix (+ Side Story 18+)
- Shades of A (+ Shades After)
Liczba tomów: 4 (Khaos), 1 (Shades of A)
Status: zakończone
Wydawca: self-publishing? (nie mogę znaleźć informacji, ale autor ma własny sklepik, i chyba tylko tam można nabyć anglojęzyczne tomy)
Opis: Khaos Komix - historia grupy nastolatków LGBT - mamy gejów, lesbijki, transseksualną dziewczynę, transseksualnego chłopaka i chłopaka molestowanego w dzieciństwie i sporo w zasadzie zwyczajnych historii, jak można się domyślić, opowieść traktuje o tym, jak łączą się w pary. Każda para ma swój tom. Do tego historie poboczne 18+ z domknięciem głównych wątków i pokazaniem, jak to dalej poszło, plus sceny seksu.
Shades of A - opowieść o aseksualnym chłopaku, którego zaciągnięto jako towarzystwo do klubu BDSM. Trochę może zaspojleruję, ale jest tam trochę shounen ai (czy raczej seinen ai - bohater to student, jego partner studenckie lata ma daleko za sobą), problemów z wzorem, że związek musi zawierać seksy i druga osoba musi być na wyłączność.
Do przeczytania na http://www.discordcomics.com/

Domyślam się, że komiks niejapoński raczej nie jest w sferę zainteresowań Kotori, ale zaproponować nie zaszkodzi. Khaosowe komiksy nie są może szczególnie odkrywcze, kreska też nie jest szczególna, ale to kawałek porządnie zbudowanej, realistycznej historii o młodzieży LGBT, bez yaoicowego cukierlandu czy wydumanych rozterek prosto z pól Landrynii. Shades of A wychodzi poza schemat bardziej, bo mało jest w ogóle z takim bohaterem i takim związkiem ogólnie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości