Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
28.57%
10 28.57%
Pewnie kupię.
22.86%
8 22.86%
Może się skuszę.
14.29%
5 14.29%
Raczej nie.
25.71%
9 25.71%
Kijem tego nie tknę!
8.57%
3 8.57%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[HONMA Akira] Usagi Otoko Tora Otoko
[Obrazek: usagiotokotoraotoko1.jpg]

utorka: HONMA Akira
Liczba tomów: 3
Alternatywny tytuł: Rabbit Man, Tiger Man
Wydawca oryginalny: Shinkousha
Status: zakończona (wieści niosą, iż 3 to ostatni)
Opis: http://www.mangaupdates.com/series.html?id=47013
Moja opinia: Semek yakuza (tygrys) i ukeś doktor (królik) – w takim zestawie to chyba jeszcze tego nie grali, a przynajmniej nie wpadło mi takowe w łapki. Sympatyczne komediowe przedstawienie rozwijającego się uczucia między mającym słabość do milusich zwierzątek gangsterem, a strachliwym, drobnym lekarzem. Kadry przedstawiające bohaterów w ich zwierzęcych postaciach (to jedynie odbicie ich osobowości, a nie przemiana), pojawiają się w odpowiednich momentach i tylko dodają uroku całej historii. Co mnie bardzo przyjemnie zaskoczyło (nie wiem czy można to uznać za spoiler, ale...) to fakt iż Nonami nie potrafi skrzywdzić doktorka i nie działa w myśl zasady, że najpierw działa, a później będzie żal za grzechy (uśmiałam się przy grze papier, nożyce, kamień), no może trochę tylko na niego pokrzyczy. Wprawdzie przeczytałam tylko dwa dostępne tomy, ale zdecydowanie chciałabym mieć tą pozycję na półce.
Zawiera też drugą historię o dużo młodszym, inteligentnym seme, który specjalnie zawala testy, żeby jego ukochany sąsiad spędzał z nim więcej czasu robiąc za korepetytora. Cała sytuacja przedstawiona jest w bardzo zabawny sposób (plus kontynuacja w tomie 2)
Autor oryginalnego posta: masza
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Haha, strasznie śmieszne to było xD
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Słyszałam pozytywne opinie na temat tego tytułu wiec raczej jestem na tak ^^
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Wygląda absolutnie przeuroczo, chciałabym bardzo ^^
Ale czy jest zakończona, czy nie - oto jest pytanie, bo na MALu i BakaUpdates jest napisane, że ciągle jest ongoing.
[Obrazek: Patalliro.jpg]
Patalliro! (opis animu)
Znalazłam pedalistyczną miłość mojego życia! Serce
[tylko czemu tak mało osób to zna ;-;]
Jestem na takDuży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
(10-11-2012, 06:19 PM)Pacchan napisał(a): Wygląda absolutnie przeuroczo, chciałabym bardzo ^^
Ale czy jest zakończona, czy nie - oto jest pytanie, bo na MALu i BakaUpdates jest napisane, że ciągle jest ongoing.

Też wyczytałam ostatnio, że wciąż jest jeszcze nieskończony Huh
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
Trzy tomy zaryzykuję dla ślicznej kreski i zapowiedzianego humoru.

PS, BA podaje status zakończony, mógłby ktoś zmienić w opisie.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Czytałam dwa tomy, i jestem zdecydowanie na tak.
Japoński amazon podaje, że premiera tomu nr 3 odbędzie się 30 sierpnia 2014 (oczywiście jeśli dobrze doczytałam).
Przy czym z niewiadomego względu June na swoim FB twierdzi, że tom nr 2 jest ostatnim.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
A ja spojrzałam na okładkę i już myślałam, że to ten mały jest tygrysem, że wreszcie zobaczę coś innego... bububu cóż za straszny zawód, nigdy tego nie przeboleję xD
Przecież on wygląda jak dziecko z podstawówki T__T
Będąc sobą przeczytałem to co było dostępne online, ale niewiele to zmieniło. WIELKIE NIE.
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual
O ile opis był zachęcający, tak pierwsze rozdziały skutecznie mnie odstraszyły i nie bardzo mam ochotę sprawdzać, czy dalej się coś zmienia na lepsze. A uke wygląda bardziej jak synek tego yakuzy, niż jego potencjalny kochanek. Na nie.

(31-05-2014, 04:50 PM)tamakara napisał(a): A ja spojrzałam na okładkę i już myślałam, że to ten mały jest tygrysem, że wreszcie zobaczę coś innego...
Takie rzeczy to tylko w Yowamushi Pedal |D
... Are you guys talking about something dirty?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości