Ankieta: Ankieta: Czy interesuje Cię ten tytuł?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
50.00%
7 50.00%
Pewnie kupię
7.14%
1 7.14%
Może się skuszę
21.43%
3 21.43%
Raczej nie
21.43%
3 21.43%
Kijem tego nie tknę!
0%
0 0%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

manhwa [Yusa] Lueduo Diren De Xin
Zdjęcie 
Tytuł: Lueduo Diren De Xin
Autor: Yusa
Gatunek: Dramat,historyczny,romans,yaoi
Liczba tomów: 9 Zakończone
Wydawca: Daiwon C.I.
Opis:Zniewalająca pokusa wiedzie go ku sercu jego wroga… Igen to krwawy tyran, którego bestialstwo nie zna granic. Kilka lat temu w ramach zemsty wybił klan Akazukun. Masakrę przeżył tylko Kasan i każdego dnia się za to nienawidzi. Zostaje osobistym służącym Igena, nie wiedząc, że to właśnie on jest winny zabójstwa jego rodziny. A Kasan powoli wpada w pełną pokus pułapkę zastawioną przez tyrana i powoli traci dla niego zmysły.

[Obrazek: lueduo-diren-de-xin-18806.jpg]

Moja opinia: Opis na początku mnie zaintrygował, ale gdy już zaczęłam czytać to już przepadłam totalnie. Mam za sobą naprawdę pokaźną ilość przeczytanych yaoi i naprawdę rzadko zdarza mi się przeczytać w ciągu krótkiego czasu dwa razy tą sama mangę. Tutaj zrobiłam wręcz to z czystą przyjemnością nie tylko dla kreski, która jest naprawdę piękna, ale też dla fabuły która niesamowicie wciąga. Relacje głównych bohaterów naprawdę wręcz mnie poruszają i chcę wiedzieć co będzie dalej. Zachęcam osoby które nie znają tego tytułu do zapoznania się z nim
<333333333333 tak
fajnie by było <333
Tak! Już po samym opisie wiem, że mi się spodoba.
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości