Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!*
84.21%
32 84.21%
Pewnie kupię.
7.89%
3 7.89%
Może się skuszę.
2.63%
1 2.63%
Raczej nie.
2.63%
1 2.63%
Kijem tego nie tknę!
2.63%
1 2.63%
Razem 38 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[C.S. Pacat] Captive Prince
[Obrazek: 22571663.jpg]
- gatunek/kategoria: fantasy, romans MM, lgbt, dla dorosłych
- autor: C.S. Pacat
- liczba tomów: 3
- status: zakończone
- oryginalny wydawca: Berkley
- opis: Damen jest bohaterem dla swojego ludu oraz prawowitym następcą tronu królestwa Akielos. Kiedy jego przyrodni brat dostrzega szansę na zdobycie władzy, Damen zostaje schwytany, pozbawiony swojej tożsamości i wysłany by służyć jako niewolnik księciu wrogiej krainy.
Piękny i niebezpieczny, jego nowy właściciel, Laurent, reprezentuje wszystko co najgorsze na dworze w królestwie Vere. W zawiłej sieci intryg nic nie jest tym czym się wydaje i kiedy Damen staje się częścią walki o tron musi zawrzeć z Laurentem pokój by ocalić siebie i swój kraj.
Damen ma tylko jedną zasadę: nigdy, przenigdy nie zdradzić swojej prawdziwej tożsamości, ponieważ jedyny człowiek, którego pragnie ma więcej niż jeden powód by nienawidzić go bardziej niż ktokolwiek inny.
www.goodreads.com
- opinia: Hit wśród miłośników opowieści z wątkiem slash, rzesze fanów na tumblr, fanfiki na ao3. Nawet empik zwietrzył okazję i angielska wersja do kupienia za 50 kilka zł za tom na ich stronie. Przyjemna lektura. Pierwsze dwa tomy czytałam już dość dawno i z niecierpliwością czekałam na tom trzeci, który ukazał się zimą tego roku. Nie zawiodłam się.
Zachęconam opisem, bierę w ciemno!
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Biorę, biorę tak bardzo! <3 <3 <3

Zastanawiałam się poważnie nad zakupem wersji anglojęzycznej z jakże przekonującymi cenami 70-90 złotych za tom. Nawet gdybym miała tyle samo zapłacić za wersję polską, to, kurczę, biorę wersję polską xD
[Obrazek: 698608d42116c4aa2f0423ab5126d99d.jpg]
She would always like to say: "Why change the past, when you can own this day?"
Brzmi cudownie ^^ brakuje mi ostatnio jakiś fajnych czytadeł z wątkami lgbt, więc biorę w ciemno
[Obrazek: pHdqMJC.png]
Opis całkiem zachęcający Duży uśmiech Pozycję po angielsku sobie raczej odpuszczę ale jak będzie po polsku to zdobędę to napewno ^^
Ciekawe tylko czy nasze drogie Kotori w ogóle bierze pod uwagę wydawanie takich książek... Smutny

BTW, widzieliście te cudowne fanarty, które krążą sobie po internecie? Jeśli kogoś nie przekonał opis, to może te smakołyki dadzą radę:

[Obrazek: tumblr_o01xehs1zc1sj2x1oo1_r1_500.jpg]

[Obrazek: fef890242657c7b3a55c96b011fea009.jpg]

[Obrazek: tumblr_o3kxa4pRKU1v2tu7fo1_500.jpg]

Omnomnomnom! Diabeł
Jesu, szukałam książek na amazonie, to mi wyskoczyły jakieś azjatyckie ilustracje rujnujące moje własne wyobrażenie postaci, dammit. Bosze, nikt nie ogarnia, że 21-latek to się raczej już goli? XDDD nie wrzucę ich tu bo są boleśnie szotowate.

Te powyżej to nawet całkiem blisko, znaczy 2 i 3 ;D
A tak całkiem najbliżej to te:
http://merwild.deviantart.com/art/Lauren...-641947637 (choć Laurenta bym wyszczupliła, a jego spojrzenie widzę tak: http://www.zniewalajaca.pl/images/storie...20zima.jpg - bez makijażu ofc ;D)
http://merwild.deviantart.com/art/Damian...-641946838

Swoją drogą, zaczęłam to czytać. Straszliwie fanfikowe i trochę naiwne, ale polską wersję przyjmę na półkę.
Hęęęęę? TO niby jest szotowate?
[Obrazek: kurahana.jpg]
[Obrazek: 18546322._SY540_.jpg]
A nie? XD No dobra, przesadziłam, ale Laurent wygląda na 15 lat. Ślicznie, ale za młodo. Mutacji mógłby jeszcze nie przechodzić Język Za to nie ukrywam, że Damen mniam :3 Prrrrrrfect <3
Mutację się przechodzi w wieku 12-13 lat. Blondyn wygląda na ok. 18 lat wg. standardów japońskich, ciemnoskóry chłopak na ok. 20. Dla mnie ilustracje podlinkowane przez ciebie wyglądają na facetów ok. 30-35. Ilustracje wykonała ilustratorka Nitro+ Chiral, odbieram więc wyśmiewanie się z jej projektów postaci odbieram jako osobistą obrazę.
[Obrazek: bcaffac0-82f9-4754-bfd1-e4027cab6d36_zpsulp3gc3m.jpg]
Po pierwsze, zmniejsz obrazek, bo rozciąga forum i nie widać całego posta. Po drugie, tylko wyrażam opinię, ale już żałuję, że się odezwałam. Myślę, że odbieranie tego osobiście to lekka przesada. Fakt, nie przyjrzałam się ilustracjom, bo uciekłam ze strony, żeby uniknąć spoilerów, co nie zmienia faktu, że, choć zajebiste, chłopaki wyglądają na nich dla mnie za młodo (może mam inne potrzeby wizualne), a to jest książka, a nie manga, do tego mało japońska. Po trzecie, mutację przechodzi się różnie, przeciętnie 14-15rż, krtań dojrzewa czasem nawet do 20rż, pierwsze oznaki dojrzewania u chłopców maja prawo pojawić się w 14-14,5rż (źródła na życzenie).
Ślę pozdrowienia i życzę miłego wieczora Uśmiech
Pomijając waszą dyskusję na temat wieku postaci to muszę przyznać że te arty są boskie. Przez was bardziej napalam się na tą książkę -.- I cóż mam z tym począć?
A swoją drogą Laurent jest boski. Idealnie wpasowuje się urodą w mój typ bohaterów Duży uśmiech
Wygląd i wiek to bardzo często zupełnie niezależne sprawy Język

Ach, z obu panów są niezłe ciasteczka <3
Zachęcona opisem i recenzjami - biorę w ciemno Uśmiech
Ja także kupiłabym bez wahania!
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości