Ankieta: Czy kupiłbyś/kupiłabyś manhwę ,,American Ghost Jack" gdyby została wydana?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
21.43%
3 21.43%
Pewnie kupię
0%
0 0%
Może się skuszę
21.43%
3 21.43%
Raczej nie
28.57%
4 28.57%
Kijem tego nie tknę!
28.57%
4 28.57%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

American Ghost Jack

Tytuł: American Ghost Jack
Tytuł alternatywny: American Horror Jack
Autor: HAN Ji-hye
Gatunek: horror, drama, tajemnice, romans, paranormalne, komiks internetowy
Manhwa
Anime: brak
Skalancje: są (około 20 rozdziałów)
Ilość tomów: 64 rozdziały
Status: dalej wychodzi (chociaż dawno nic nie aktualizowano)
Wydawca: komiks internetowy

Opis:
Wyprana z emocji Ma Go-eun prowadzi z ojcem dom strachów. Gdy okazuje się, że ich źródło dochodów zostanie zburzone z powodu niskiej popularności, bohaterka postanawia wyjechać do Ameryki i wziąć udział w wyzwaniu by spędzić 15 dni w nawiedzonej posiadłości nieżyjącego kompozytora. Nagrodą za wytrwanie w domu jest milion dolarów potrzebne Ma Go-eun do ocalenia własnego domu strachów.

Opinia:
Jeżeli po przeczytaniu opisu fabuła wydaje się nudna, to tylko z mojej winy Niezdecydowany Gwarantuję, że historia nie jest typowa, a postacie są genialnie wykreowane. Główna bohaterka na pewno nie należy do tych co jak zobaczą ducha to panikują i uciekając wywalają się na prostym.
Duchy, zjawy i inne ,,straszaki" przyprawiają o ciarki (to tylko moja opinia :-) ale dodam, że jestem fanką horrorów i do bojaźliwych nie należę :-P), a sama kreska, która jest w kolorze tworzy odpowiedni, mroczny klimat.

Wydaje mi się, że największym zgrzytem jest to, iż ,,American Ghost Jack" jest komiksem internetowym.
Niestety nie znam się na prawach autorskich ani niczym podobnym, więc nie mam bladego pojęcia jakie mogą być trudności z wydaniem, ale uważam, że ta pozycja jest naprawdę wspaniała i warta uwagi.
Dodatkowo jest w kolorze (w którym wygląda świetnie), ale to się chyba da zmienić na zwykłe szarości (chociaż myślę, że manhwa na tym ucierpi...)

Pozdrawiam i liczę, że zapoznacie się z tym tytułem :-D

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości