Ankieta: Czy interesuje Cię ten tytuł?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
55.00%
11 55.00%
Pewnie kupię
5.00%
1 5.00%
Może się skuszę
25.00%
5 25.00%
Raczej nie
15.00%
3 15.00%
Kijem tego nie tknę!
0%
0 0%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

LN [FENG Nong] Feng Yu Jiu Tian
[Obrazek: fengyu.png]
Autorzy: Feng Nong, Liu Wei, Wang Yi
Gatunek: Yaoi, Dramat, Fantasy, Historyczny
Wydawca: Uei Shiang
Liczba tomów: 29
Status: kontynuowana
Opis: Feng Ming miał zaledwie dziewiętnaście lat, gdy stracił życie, bez wahania ratując małe dziecko. Wdzięczny ojciec w zamian za uratowanie pociechy podarował Feng Mingowi szansę na ponowne życie. Dusza nieświadomego niczego bohatera została wysłana w daleką podróż do kraju przypominającego feudalne Chiny. Po przebudzeniu Feng Ming odkrywa, iż znajduje się w wątłym ciele księcia Xi Rei, którego uznaje się za najpiękniejszego z mężczyzn zamieszkujących cesarstwo oraz okalające je tereny. Jednak jego uroda ma swoją cenę, jaką jest niepożądana uwaga ministra spraw zagranicznych, Rong Tiana. Nie przepuszcza on żadnej okazji, aby pastwić się nad księciem zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Feng Ming zaczyna przyzwyczajać się do otaczających go spisków. Co się stanie, gdy jego prawdziwa tożsamość wyjdzie na jaw? I co przydarzyło się prawdziwemu księciu…?
(źródło opisu: yumegari.pl)
Opinia: Z ciekawości po przeczytaniu mangi sięgnęłam po LN i jest ona naprawdę o wieleeeeeeee lepsza. Uważam, że novelka ma bardzo dobry balans pomiędzy tymi wszystkimi wątkami historycznymi i ogólnie dalej toczącą się fabułą, a wstawkami yaoi przez co nigdy nie czujemy, że czegoś dostajemy za dużo. Tytuł kupił mnie też tym, że podczas jego trwania możemy powoli obserwować jak bohater się zmienia, zaczyna inaczej postrzegać wiele rzeczy, rozumieć je i dojrzewa. Świat wykreowany przez autorkę jest naprawdę ogromny, a na dodatek wypełniony jest mnóstwem ciekawych postaci. Liczba tomów jest odstraszająca... ale mi osobiście marzy się jakaś tak długa seria na którą będę mogła czekać co 2 miesiące Duży uśmiech
[Obrazek: pHdqMJC.png]
Ile razy trzeba pisać, żeby nie dodawać zdjęć z baka update, bo się nie wyświetlają?
Przepraszam, nie widziałam takiej informacji wcześniej... w każdym razie poprawione
[Obrazek: pHdqMJC.png]
Komiks bardzo mi się spodobał (pisałam już, ze uwielbiam historyczne?). Niestety, na nowe tomy trzeba czekać sporo czasu, więc sięgnęłam po LN. Bardzo chętnie bym ją przygarnęła, choć pewnie szanse są niewielkie zważając ile ma tomów... Smutny

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości