Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
50.00%
10 50.00%
Pewnie kupię
15.00%
3 15.00%
Może się skuszę
10.00%
2 10.00%
Raczej nie
15.00%
3 15.00%
Kijem tego nie tknę!
10.00%
2 10.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Katsura Komachi] Rouge
[Obrazek: fdx8gh.jpg]

Autor: Katsura Komachi
Ilość tomów: 1 (trwający)
Wydawca: Kaiousha
Gatunek: yaoi, romans, szkolne życie
Alternatywny tytuł: Ai wa deban wo matte iru

Opis: Ai, z powodu swojej traumatycznej przeszłości nie ufa nikomu oprócz szkolnego "szefa" trzecioklasistów - Yamato. Pewnego dnia z zaskoczenia nokautuje Nagato, "szefa" drugoklasistów. Ten zaczyna za nim chodzić, chcąc namówić go na rewanż.

Opinia: Wiem, opis nie powala na kolana, nie jestem w tym najlepsza. Uśmiech Mimo to manga czy raczej pierwsza historia mieszcząca się w czterech rozdziałach, jest naprawdę niezła. Jest trauma, są powoli budzące się uczucia, otwieranie się na świat, piękny ukeś, który mógłby uchodzić za kobietę i motyw yakuzy w tle. Kreska jest prosta ale staranna, ładna (kojarzy mi się nieco ze stylem Ogawy Chise) i zmysłowa.
[Obrazek: 246515_555402994494270_1824592519_n.jpg?...e=58FC897E]
Motyw hierarchi, walki gangów itp. w szkole bardzo mnie intryguje odkąd zapoznałam się z Caste Heaven, a kreska mi też kojarzy się Chise Ogawa i od razu ją polubiłam, bo rysunki są bardziej wyraziste i przykuwają wzrok.
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light
Faktycznie opis może i nie powala, ale myślę, że niektóre historie, które na pierwszy rzut oka nie porywają, to po zaglądnięciu i przeczytaniu wciąga ogromnie.
Zamykamy Duży uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości